SimCity 4 & Rush Hour'da bir problem

Oyunda eskiden başıma gelmeyen bir şey oluyor, nüfusta ne kadar zengin orta gelirli insan varsa çoğu şehir dışında çalışıyor. trafiğin tavan yaptığı yerler feribot limanlarım ve şehir dışına çıkan tren yolu, karayolu oluyor. yanyana iki şehir yaptım, ikisi de birbirine çalışan gönderiyor nasıl oluyorsa? Çözüm olarak ilk akla gelen industrial ve commercial zonelar yapmak, ama bunların demandı da çok az. artmıyor da. şehir $$$ commercial ofislerle doldu, ama insanlarım hala şehir dışına çıkıyor. Bu paradokstan nasıl çıkacağız?

eklemeler: nüfusum çok fazla sayılmaz, birkaç tane 3000 kişilik düşük gelirli residential apartmandan daha yüksek binam yok, residential alandan çok commercial alan var. kendi şehrimdeki sektörü nasıl geliştirebilirim? yer kalmadı

hepsini kesemiyorum, endüstri iş yapamıyor. deniz yolunu kesince de kara yoluna abanıyorlar.

  • tom riddle  (23.01.09 22:32:21)
$$$ office oluyorsa region nüfusu çoktur demektir.
sc4de o şehri banliyö olarak düşünüyor olabilir. aslında bütün region tek bir şehir gibi.
ayrıca demand cap diye bir şey var. talebi artırmak için parktı, reward buildingdi öyle şeyler yapmak gerekiyor.
  • kofteburger  (24.01.09 03:55:28)
regionda tutoriallar dışındaki tek kurulu ülke bendim bir de :) tutorial ülkesindeki endüstrilere gidiyorlardı. yanına bi şehir daha kurayım dedim, bir önceki şehrimde low wealth popülasyon ile olan şeyin aynısı bu sefer medium wealth'ler için oldu, 3 bin kişilik apartmanı bizim ülkeye dikip başka yerde çalışıyorlar :)

ilk şehrimde yer kalmadı zaten, reward koyacak yer yok. mezarlık bile yok :)
  • tom riddle  (24.01.09 12:13:17 ~ 12:27:34)