Sözlükte tarkanı neden bu kadar yalıyorlar.

Başlığına denk geldim de sanırsın dünya starı mk. adam 15-20 senedir aynı şekilde dans ediyor gram gelişme yok. bildiğim kadarıyla über şarkılar da yapmıyor niye bu kadar yalıyorlar lan bu adamı? dünya starı falan yazmışlar :))
hayır adam 2 gün önce video yayınlamış izlenme sayısı şu dakika itibariyle 648,647 kişi nasıl star lan bu?

yurtdışına hiç çıktın mı bilmiyorum, ama konuşma tarzından ve başkasının başarısını kıskanmandan anlıyorum ki çıkmadın.

herhangi bir ülkede caddede yürürken bir cafeden tarkan şarkısı bangır bangır çalıyorsa o adam artık bitirmiş demektir.

bu arada almanyadan bahsetmiyorum, küba, arjantin, hırvatistan, malezyada, singapur gibi ülkelerde başıma gelen şey bu.
  • cruseo  (16.02.13 09:25:32)
hacı 30 senelik derin bir uykuya yattın sanırım. tarkan star değil ne demek?

  • mattiadestro  (16.02.13 09:35:17)
ibneler için neden herhangi bir insan uğraşsın ki arkadaş
adı üstünde "ibneler" igrenç.

  • cruseo  (16.02.13 09:58:35)
benim starlık kavramım yok hocam önce onu söyliyeyim. kim star kim değil bilemem ancak madem dünya çapında tanınıyor ve seviliyor Popüler anlamda o videonun çoktan milyona ulaşması gerek miyor mu? popüler kültür bunu gerektir miyor mu? singapurda bangır bangır çalması neyi değiştirir ki?
videonun yorumlarına baktı yurtdışında 2-3 yorum anca var. pop müzikten bahsediyoruz abi sokarım böyle starlığa.

  • sifirin altinda  (16.02.13 10:02:20)