"At gibi kari"

tabirini kimler icin kullaniliyor?

Ben uzun boylu hatunlar icin oldugunu dusunurken karsilastigim cumle suydu: "Uzun boylu olsan at gibi karisin dicem ama, sen midilli gibi karisin."

Bu kari nasil kari oluyor efenim?

tam olarak, sevda demirel oluyor. asuman krause de olabilir bak. sevimli mini mini hanım ablalara denmez yani.

  • in vino veritas  (09.02.13 19:20:32)
yüzü ve fiziği oldukça iyi olanlar için. 175 cm üstü, beli kıvrımlı, kalem bacaklı vesaire vesaire.

  • gogu delen adam  (09.02.13 19:23:05)
uzun boylu hafif balık etli. öyle sevimlilikle alakası yok. sevimli olsa üstüne bin gez demezler

  • metehan01  (09.02.13 19:28:12)
uzundan çok irice. pek beğenilmeyen kaba bulunan insanlar daha çok.

  • inthechaos  (09.02.13 19:32:38)
at gibi karı = uzun boylu, hafif balık etli ya da kıvrımları ele gelen, biraz da uzun suratlı. sevimlilikle bi alakası yok. çirkinlikle hiç yok. at gibi karı = seksi, bin üstüne dıgıdık dıgıdık.

midilli gibi karı olmaz, onu diyen yanlış demiş.
  • repins  (09.02.13 19:48:17)
uzun boylu yapılı demektir bana göre. yapılı derken kilolu manasında değil, söylendiği gibi balık etli. mesela zuhal topal at gibidir.

  • proculianus  (09.02.13 20:02:43)
yıllardır ''at gibi kadın'' deyince gözümün önüne gelen örnek zeyna'dır, uzun ama yapılı olacak, bastığı yerden ses gelecek, narin, kibar bişi olmayacak.
birkadinfenomeni.com

  • kadifepanter  (09.02.13 20:08:49)
porno endüstrisinde gianna michaels at'lığın tüm kriterlerini yerine getirmiş bir bacımızdır.

  • dokunmakalbime  (09.02.13 20:17:34)
(bkz: asuman krause)

edit: tek sorun ayakları çirkin.
  • eyyorlamam bu gadar  (09.02.13 20:23:01 ~ 20:23:22)
the exes dizisinin holly franklin' i kristen johnston tam da bu sözün karşılığıdır.

www.imdb.com
  • oinone pe  (09.02.13 21:53:44 ~ 22:03:30)
uzun boylu seksi kadın

  • Ramiegovic  (09.02.13 22:08:35)