93 epey popüler olan bir türk şarkısı??

youtube'da ne hikmetse yonca evcimik'in haydı sallayalım dünyasına tıkladım. bir ingiliz abla/abi 93'de bir yerde dinlediği epey popüler olan bir türkçe şarkıyı aradığını yazmış videonun altında.
kanalına bir girdim 4yıl önce 90lar türkçe popuyla ilgili bir videoya da benzer yorumu yazmış, en son üç ay önce bu videoya yorum yapmış. yazık la nasıl taktıysa kafasına dedim. sizden çıkar belki..
arkadaşın yakarışı;

Please can anyone tell me the name of a Turkish dance song that was played EVERYWHERE in clubs and bars in Turkey in 1993. It featured a female singer. PLEASE !

bu parçayada benziyormuş dinlediği
www.youtube.com

''I am desperately trying to find out a song from 1993 in Turkey. It was a huge hit and played everywhere. It was very similar to this song. Please can someone help !''

www.youtube.com bana müsade'nin tarihi 93'ten evvel miydi acep?

  • musluksuyu  (09.02.13 00:38:26)
şarkının giriş kısmı tayfun'un hadi yine iyisin şarkısına benziyor. belki de onu arıyordur.

  • leni 09  (09.02.13 00:52:36)
@leni 09 bayan vokal seslendiriyormuş parçayı

  • musluksuyu  (09.02.13 00:55:13)
deniz arcak-zehir ettin olabilir mi? aklıma geldikçe yazarım.

  • leni 09  (09.02.13 01:02:19)
hatta şöyle bir şey var sözlükte.

(bkz: 90'lı yıllarda radyolarda çalmış türkçe şarkılar)
  • leni 09  (09.02.13 01:02:49 ~ 01:04:00)
iyi de dört farklı şarkının altına aynı yorumu yazmış, şarkıların hepsi ayrı telden :) o yılların tüm popüler şarkılarını dinleyip öyle bulacak aga ^^

  • smoothcriminal  (09.02.13 01:32:52)
resmen www.youtube.com hadi yine iyisin.

  • secilmis uye  (09.02.13 10:12:56)