iühf'li dostlar bi yorumlayabilir mi?

görüldüğü üzere notlarım apaçık ortada. benim bu sene ders bırakmadan geçme ihtimalim var mı a dostlar? realistik yorumlar yapalım yani bi "kamudan 90 alsaaan" falan demeyelim yani :D

başka bölümde olsan var derdim netekim ben bu sene sadece dört ders bırakarak başardım yani onlar da kalmayacaktı aslında spontaneye takıldılar ahah ama hukukta çok zor baya kasman lazım

edit: inkılap nasıl 48 ya, onluk bi puan alman lazımdı? iktisata hangi hoca giriyo?
  • mula  (08.02.13 19:33:06 ~ 19:34:55)
Gayet normal notlar.1.sınıfsın çok belli .d.d Bende şok olmuştum ama sonra alışıyor insan.

  • lawist  (08.02.13 19:46:20)
@mula iktisata gülden ülgen adı altında başka birisi giriyo. küt saçlı sessizce bi kadın adını bilmiyorum. inkılap çoğunluğun böyle geldi ayıp resmen ama olay bu yani.

@lawist yok şok olmadım böyle olacağını biliyodum az çok.

benim bildiğim vizeden 15 finalden 50 alan geçiyomuş. okulda hiçbir şey belli değil ama her kafadan bir ses çıkıyor. siz geçme olayını nasıl biliyorsunuz?
  • golgem var iyi ki golgem var  (08.02.13 19:50:19)
3. sınıfım İÜHF'de.

Notlar pek iç açıcı değil. Ben okula en son 1. sınıfın başladığı yıl Aralık ayına kadar gitmeme rağmen evden çalışarak işleri yürütmüştüm. Biraz çalışman lazım gibi gözüküyor.

İlk sene en kolayıdır ve yan gelip yatarak geçilir. Yalnız buna rağmen bu notlar biraz... I-ıh.

Moral bozmak gibi oldu; ama toparlamaya bak bence. :) Kolay gelsin.

Edit: İktisattan ödev vermişti Gülden Hoca bize o zamanlar. İnternetten direkt hazır almıştık, 100 100 AA ile geçmiştim. Size de ödev verirse internette sağlam bir araştırma yapın. Verdiği konular kesin çıkıyor. Google'ın derinliklerine girmekten korkmayın :p
  • g man  (08.02.13 19:55:55 ~ 19:57:08)
rahat ol, vize notun sadece harf notunu belirler. amacın geçmekse 50 alır geçersin. he bu notlara bakılacak olursa pek çalışmamışsın.
yani bu notlara bakarak sadece böyle devam edersen zor o iş diyebilirim. ama tabi hiçbir şey belli olmaz. ki bence kesinlikle birinci sınıfta çok çalışıp notlarını yüksek tutman lazım. çapraza kalan arkadaşlarımın çoğu ah keşke birinci sınıfta çalışsaymışım diye ahlanıp vahlandılar sonrasında. ileride kafan rahat olur en azından. iyi çalış, kolay o derslerin hepsi.

  • proculianus  (08.02.13 20:29:31)
Vize notlarını çok ciddiye alma, benim notlarım da hep böyleydi. Ama ilerde ortalama kasmaya karar verirsen Türk Dili gibi kıytırık derslerden neden düşük aldığına yanarsın. Hülasa ben ders bırakmadan geçebileceğini düşünüyorum, ancak kamu biraz sıkıntılı duruyor o yüzden Semih Gemalmaz'ın makalelerini ve güncel olayları takip et derim.

  • lotesse  (08.02.13 20:45:16)