Sorum Tenisseverlere

arkadaşlar merhaba, hemen konuya gireyim;
australian open 2009'a bahis oynayasım var zira maç tahminlerinde, süprizleri bulmakta falan fena sayılmam. Eh hazır paraya ihityacım varken dedim ki niye şansımı denemeyeyim.. Niye krizi fırsata dönüştürmyeyim... Lakin yaklaşık 2 aydır tenisi takip edemiyordum. Gerçi şu 2 gündür eksiklerimi kapatmaya çalıştım ama bir de sizlere danışayım dedim.. oynamayı düşündüğüm maçlar şunlar:

Lleyton Hewitt - Fernando Gonzalez : 2 (1.77)

Juan Monaco - Jo-Wilfried Tsonga : 2 (1.26)

Ivan Ljubicic - Igor Kunitsyn : 1 (1.45)

Eduardo Schwank - Tommy Haas : 2 (1.5)

Tsonga, Ljubicic ve Haas banko bence. Ancak Gonzalez için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Malum 2008 Hewitt için çok iyi bir yıl olmadı. Kendi seyircisi önünde sezona iyi başlamak isteyecektir. O yüzden o maç biraz riskli gibi duruyor. Bol şans!

  • traslimon  (18.01.09 18:37:14)
@traslimon
Öncelikle teşekkürler. Ben de hewitt'ten tırsmıyor değilim, eleman kendi ülkesinde oynuyor dediğin gibi. Hakemler kollar ya da seyirci çirkeflik yapar diye aklım gidiyor.. Olmayan şey değil bunlar. Yine de ikisinin oyununu karşılaştırdığımda Fernando ağır basıyor gibi.. Ljubicic ile Haas'ın oranlarının bu denli yüksek olmasına şaşırdım açıkçası..

  • flawless victory  (18.01.09 18:58:14 ~ 18:58:31)
Ljubicic banko bence. gonzalez ise bayağı bir risk. tsonga'yı da gözü kapalı ekleyin derim.

  • coffee and cigarettes  (19.01.09 10:38:17)