küpe takılmıyor! -kulak biraz boş kalsa kapanır mı?-

halka olanlardan aldım bir tane.(5 gün oldu deldireli)

önden ucu sokuyorum da arka deliği bulamıyorum :'/ zorladım biraz, azıcık kan geldi.

bir de kulak memesi kalın biraz,ondan mı ki acaba? çok küçük değil küpe.

bir iki saat takılmasa bir şey olur mu?

yardım edin ne olur !

bir iki saatten bir şey olmaz ama güzelce temizleyip dezenfekte ettikten sonra, bepanthen sürerek tak bence.

ayrıca halka olanların kulağa giren kısmı, o deldirince takılan küpelere göre inceyse delik kalıcı olmayabilir. hatırladığım kadarıyla 10 gün kadar kulakta kalması gerekiyordu ilk takılan küpenin.
  • crimsonlady  (06.02.13 19:18:05)
iki saatten bi şey olmaz hemen. açıyı tutturamıyrosundur bende zorlanmıştım çıkarınca. bi iki sok çıkardan sonra alışıyorsun.

bana üç gün demişlerdi ilk küpe için. bir gün kadar geçince yavaşça oynat dedilerdi, 3üncü günden sonra kendi küpeni takabilirsin diye.
  • dahinnotha  (06.02.13 19:30:58)
ben küpeyi arkadan takıyorum öyle durumlarda. önden kulak deliğinin nerede olduğunu gördüğün için çok fazla zorlamıyor. bir kaç saat klips önde olacak şekilde tak sonra zaten kulak deliği açıldığı için halka küpeyi takarsın.

  • freeparaben  (06.02.13 23:06:40)