Bu arabayı almayı düşünüyorum, yorumlarınız...

www.sahibinden.com

Yorumlarınız neler? Teşekkürler.

rengi dışında falsosu yok bence. hayırlı olsun.

  • hope ender  (05.02.13 22:22:54)
motorun fazla zorlanmamış olmasına dikkat et yeter.

  • mattiadestro  (05.02.13 22:26:07)
bana sanki modifiyeli araçlar hor kullanılıyormuş, trafikte gereksiz heyecanlara/darbelere maruz kalıyormuş gibi geliyor, o yüzden modifiyeli bir araç almayı (hele de bu segmentte bir araba alacaksam) düşünmem. (bu benim kuruntum da olabilir ama haklılık payı olan bir argüman bence)

yine de siz beğendiyseniz yetkili servise götürüp baktırın tabii ki. sonuçta aracı kullanan kişi siz olacaksınız.
  • kayranin kedisi  (05.02.13 22:29:04 ~ 22:30:10)
Sevgili kayra nodifiye olmadığı için beğendim aracı. Tek apaçilik noktası arka logo iptali ama ne yapalım iş işten geçmiş. Bütçemle orantılı bulabildiğim en spor ve yakışıklı araç bu oldu. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

  • ben alper kamu  (05.02.13 22:30:53)
10L/100km benzin. düşündüm ve vazgeçtim.

  • sttc  (05.02.13 22:31:55)
10lt benzin değil de lpg yakar diye tahmin ediyorum.(Lpg takılacak) Benzin yanılmıyorsam 7-9 litre yakıyor.

  • ben alper kamu  (05.02.13 22:33:11)
Bunu çok hırpalamışlardır bence. Yazık paranıza almayın

  • rosencruz  (06.02.13 02:10:12)