Nasildir? - Yamaha AV63 Home Theatre Speaker System

Asagidaki linkten gorulebilecek olan yavru ile ilgili bilgisi olanlar, daha once Yamaha kullanmis olanlar, ya da onu alma bunu al diyebilecek olanlardan gorusleri rica edebilir miyim?

www.superfi.co.uk

Almayi dusundugum Home Theater Sistem, HD Ready LCD ve PS3 kombosu ile DVD, divX, BD, oyun vs atraksiyonlarina katilacak, arada bir iPod'dan MP3 dinlenilecek, ayda bir radyo falan acilabilecek bir sistem olmali.

Oneriler ve gorusler lutfen.

Tesekkurler.

Not: Fiyat limitim 350 Euro civarlarinda. Alternatif onereceklerin buna gore onermeleri rica olunur.

özellikleri işnizi görür nitelikte. ben de sizinle hemen hemen aynı amacta kullanmak üzere "Sony HT-DDWG 700" siparişi verdim. Ona da bir bakabilirsiniz. Fiyat/performans oranı çok iyi.

  • neronas  (13.01.09 01:00:00)
kesinlikle LOGITECH 500W Z5500 5+1 tavsiye ederim...

700 ytl civarı fiyatı var ve biraz araştırmayla daha ucuza da bulmak mümkün.
  • hayo  (13.01.09 01:07:01)
@hayo: z5500'e daha once de bakmistim ancak onda hdmi girisi/cikisi yok bildigim kadari ile ya da ben yanlis biliyorum. bir de bana bu logitech biraz da pc icin tasarlanmis gibi geliyor.

www.logitech.com&cl=GB,EN

@neronas: sanirim sony'de de hdmi giris/cikis yok. en azindan alttaki linkte goremedim specification'da.

www.sonystyle.com

hdmi benim icin onemli cunku ps3'den hdmi ile av receivera girecegim, receiver'dan da tv'ye hdmi ile gececegim.

oneriler icin tesekkurler. diger onerilere/kritiklere de acigim.
  • fdegir  (13.01.09 01:21:27)
Bahsettiğim sistem revize edilmiş. Üzerinde 2 hdmi in, 1 hdmi out var. Koaksiyel, optik girişleri de var. Başka sitelere de bakın yeni versiyonunu (hdmi girişi olmasından anlarsınız) bulabilirsiniz. Ben de ne alayım diye sormuştum burda bana da logitech z5500 dediler. Hdmi girişi yok onun ve dediğiniz gibi home theater tipi yok, bilgisayar hoparlörü gibi duruyor. Sony ht-ddwg 700 ün 800w çıkış gücü var. Linkteki yamahanın 500w. önemli midir bilmem. Nette yorumlarını araştırdım her yerde sony için kötü diyen bir yer bulamadım. aklınızda bir seçenek olarak dursun.

  • neronas  (13.01.09 11:40:42 ~ 11:42:10)
@neronas: tesekkurler. fikrimi degistirdim. yamaha'nin eksigini de buldum aslinda.sanirim ps3 ile yamaha'dan hd ses alinamiyor linear pcm bisey eksikliginden dolayi.

su an "Sony HT-DDWG 800" dusunuyorum. sanirim sizinkinin bir ust modeli.

www.pixmania.ie
  • fdegir  (13.01.09 13:43:38)