Havaşın sitesi neden çalışmıyor?

havas.net'e giriyorum ama çalışmıyor ne yazık ki :/

Esenboğa havalimanından sabah 9'da kalkacak uçağına rahat rahat yetişmek isteyen biri saat kaçta nereden(ankara ofis/ aşti) ve saat kaçta binsin sizce?
Birde fiyata dair bir fikri olan var mı acaba?

Fiyatı kişi başına 12 liraydı en son. Ötekileri bilemeyeceğim.

  • Hallerlale  (16.01.13 19:44:07)
7buçukda ulusda veya 7de aştide olursanız 8 8:10 civarı esenboğada olursunuz. ha ben biraz daha erken gideyim derseniz 7de ulustaki ofisinde veya 6buçukda aştide olursanız çok rahat yetişirsiniz.

çok eşyanız yoksa kızılaydan egoyla da gidebilirsiniz. sabah ne kadar dolu olur otobüs bilmiyorum. (442-Havaalanı)

ayrıca kızılayda 442nin durağının önünde taksiciler oluyor genelde. 10liraya taksi dolmuş yapıolar. 4kişi buldular mı hemen gidiyor. son gidişimi böyle yaptım sabah 6da. ha diğer insanlar olmasaydı ne kadar beklerdim ego gelince ne kadar dolu olurdu bilemiyorum.

unutmadan; havaş 10tl , ego 5.25tl

edit: havaşa uzun zamandır binmedim arkadaşın dediği gibi 12olmuş olabilir.
  • sadun.net  (16.01.13 19:44:37 ~ 19:45:07)
sitesi çalışmaya başladı şu anda,

www.havas.net
  • ocanal  (16.01.13 19:54:15 ~ 19:54:28)
problem sende. bende çalışıyo

  • dokunmakalbime  (16.01.13 20:19:23)