En son ne zaman

ne için ağladınız? Gözyaşlarınızı sakladınız mı? Yoksa höyküre höyküre koyverdiniz mi? Saygılarla... (ben en son çalışma odasının camını açıp, apartmana ait ceviz ağacına dokunarak iyice koyvermiştim kendimi).

yalnız yaşamanın güzelliği, istediğin zaman istediğin gibi ağlıyorsun.

  • rodeocu  (11.01.13 23:23:38)
www.youtube.com dinlerken..

  • gang leader of wasseypur  (11.01.13 23:27:34)
3 hafta önce falan. olmayacak bi şeyi kafama takmıştım, zaten sıkıntıdan ölecektim, evde de kimse yoktu.. koyverdim gitti.

  • bxgx  (11.01.13 23:27:52 ~ 23:28:07)
19 yüzyıldan kalma hüzünlü bir caminin son cemaat kısmında.

  • tahret muslugu  (11.01.13 23:28:36)
dedem vefat etmişti. gözümden bi kaç damla yaş süzülmüştü. höyküre höyküre en son liseye giderken ağlamıştım.

  • nemo problemo  (11.01.13 23:29:09)
Geçen hafta cuma günü, sevgilimin doğum gününde ona sarılırken ve ona karşı olan duygularımdan bahsederken ağlamıştım. Hüngür hüngür değildi; "Gözlerim doluyor aşkının şiddetinden." ağlamasıydı.

www.youtube.com
  • djarwi  (11.01.13 23:33:13)
ağlamam sanırım 3-4 yıl kadar önceydi en son. sebebini hatırlamıyorum bile, içtiydim yine...

baya olmuş ağlamayalı, farkında değildim. ha tabi o 3-4 yıldan önce de sürekli ağlak birisi değildim, yine uzun süreler ağlamazdım. içmesem o zaman da sanmıyorum ağlayacağımı. bundan sonra da pek ağlamam gibi geliyor.

artık ağlayacak kadar üzüleceğim, değer verdiğim birşey kalmadı çünkü.(belki harici harddisklerim bozulursa olabilir ama, 5TB civarı arşiv var... buna dayanmak zor, çok zor.)
  • ucan spagetticanavari  (11.01.13 23:42:20 ~ 23:43:00)
bugün. gizlemeye çalıştım çünkü annemle babam vardı yanımda. pek başarılı olamadım gerçi.

  • proculianus  (11.01.13 23:43:27)
geçenlerde yeşimçam filmi izlerken :)
selma güneri tarık akanla filmin sonunda el ele tutuşma anı

filmi 20den fazla izlemişimdir belki

birde şu filmin sahnesi: www.youtube.com (crash)
  • Ramiegovic  (12.01.13 00:44:01 ~ 00:45:00)
şansımın bokluguna aglamıştım geçenlerde kafamı yastıga göme göme.ondan önce kendimi işime vermiştim farketmemiş gibi yaşıyodum sonradan kafa dank etti amk

  • portali  (12.01.13 11:59:18)