18+ Beyler Bayanlar :(

Kısa kesicem.

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve ilişki esnasında prezervatif yırtılmış. Boşaldıktan sonra fark ettik :( Ne yapsak şimdi biz? Ertesi gün hapı? Doğum kontrol hapı? Nereden alsak bunları? Nası alcaz ki la? Çok acil bişeyler deyiverin hacılar? Daha önce bu durumu yaşayanınız var mıdır? Naptınız neettniz?

edit: en son adet tarihi 28 aralık. 5 gün sürdü.

kız kaçıncı gününde?
azıcık biyoloji çalışın.

düzenli adet gören bir kadında adet görmesinden itibaren 1. ve 4. haftalarda hamilelik olması çok ama çok düşük bir ihtimaldir.
eğer 2. ve 3. haftadaysa ertesi gün hapı alın.

edit: düzensizse dedikleri gibi rriske atmaya gelmez, norlevo +1.
  • goldentitan  (07.01.13 21:04:57 ~ 21:23:11)
ertesi gün hapı alın, üzerindeki talimata uyarak içsin. riske atmaya değmez, ilk seferden, tek seferde hamile kalan 100lerce insan var. n'olur n'olmaz. eczaneye gidip normal bir şekilde "ertesi gün hapı istiyorum" diyecek biriniz. norlevo idi galiba adı da, öyle bir şey kalmış aklımda ama emin değilim.

  • dasher  (07.01.13 21:07:45)
@aband0ned, hacı riske atılcak bi durum değil lütfen dalga geçmeyin.
@golden, en son 28 aralıkta idi ama o da düzensizdi. erken olmuştu.

  • dikkattavşanvar  (07.01.13 21:08:28 ~ 21:10:18)
ertesi gün hapı bağımlılık yapmasın yalnız. zararlı bi ilaç. 72 saat içinde alması gerekiyor.

  • supergirl  (07.01.13 21:08:49)
yuh prezarvatifi nasıl yırttın :D ertesi gün hapı aynen

  • erayguloglu  (07.01.13 21:33:34)
BİM'in prezarvatifi var let's markası, ondan mı kullandınız yoksa?

goldentitan +1
  • [silinmiş]  (07.01.13 22:00:01)
alicaniz artik ertesi gun hapini

kondom yirtilmalarina karsi da dogum kontrol hapina basla.

bi de uzuvunuza uygun boyutta kondom alin, yirtilmasin.
  • yirtik foto  (07.01.13 22:51:51)
Nasıl yırtıyorlar bu kondomu anlamıyorum kürek sapımı bu?

  • Kartonpiyer  (07.01.13 23:36:38)
takmayı becerebilirsen yırtılması çok ama çok düşük ihtimal. ucunu sıktırarak tak. kutuda da gösteriyo.
norlevo +1
senede bir defadan çok kullanılmaması kesin bir dille söylenir.
  • njtbcrn  (08.01.13 00:40:32)