İngilizce bilenler-yardım

Verdiğim linkteki videoda G-Pen ve Marupen adında iki kalem tanıtılıyor. Tahmin ediyorum ki hangi bölgeleri çizerken kullandığını anlatıyor eleman. Dinleyip, farkları neymiş, izah edecek olan var mı?

(marupenden sonrası önemli değil,1.00'den filan başlıyor 2.00'ye kadar. o kısımda anlatılanları istiyorum sadece)

www.youtube.com

(bir önceki duyurumda mal gibi link vermeyi unuttuğum için, yeniden açtım konuyu. umarım sorun olmaz)

G-Pen'in ustunde kendi lastik tutma seysi varmis. onun disinda uc noktasinda bi yerde G yaziyormus ama odaklayamadi. cok bisi soylemiyor G-Pen hakkinda.

Marupen icin ise detaylar icin oldukca kullanisli diyor. Arka planda evleri falan cizmek icin ya da insanlarin yuzlerini cizmek icin baya iyi diyor. bi de ince falan diyor kalem icin.

edit: duyuruyu senin actigini onceden fark etseydim yazmazdim ama.. neyse hava atiyorum falan sanma lutfen.
  • she was my baby  (01.01.13 18:21:20 ~ 18:25:20)
hahhah, aynı tartışmayı alevlendirmemek adına teşekkür etmekle yetiniyorum yalnızca :)

  • ruhibirbanyo  (01.01.13 18:33:56)