otrivine

Bu burun damlasını uzun süreli kullananlar var mı? Varsa bir sıkıntısı var mı?

Teşekkürler.

bağımlılık yapıyo

  • afiyet  (31.12.12 09:36:55)
sıkıntısı çok. asla ve asla uzun süreli kullanma.
her sıkışında, burnunun içindeki eti o kadar çok şişiriyor. her sıkışında, sıkmadığın her dakika burnunu daha çok tıkamaya başlıyor.

  • kamera motor  (31.12.12 09:40:50)
sık kullanma sikertir

  • veilofsin  (31.12.12 09:42:24)
1 haftadan uzun süreli kullanımlarda, kullanmadığın zaman olacağın durum daha kötüye gidiyor.

  • inthechaos  (31.12.12 09:51:25)
5 günden uzun süre kullanmamak gerek. burun mukozasını kurutur. uzun süre kullanılırsa nazal septumu bile deler diye biliyorum. bir de alışmak sevmekten zor geliyor durumu yaratır. sürekli mentollü bir şeyler tüketip, bıraktığınızda nefes sıkıntısı oluyor olması gibim.

  • drdolantin  (31.12.12 09:53:17 ~ 09:53:42)
"nolcak lan" diyip başladım. 1 yılın sonunda doktor "hayvan herif 4 gün önerdik 15 ay kullanmışsın." dedi ve 1 aşı (popodan), farklı marka 1 sprey ve 1 de hap tedavisine başladık. Bunlar da burnumda otrivine'in bıraktığı hasarı en azından azaltmaya yetmedi ve birkaç ay içinde ameliyat olacağım.

  • hjarteblod  (31.12.12 09:57:47)
yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum, yavaş yavaş bağımlılık yapmaya başladı. bir an önce kurtulmam lazım diye düşünüyorum. ama bi türlü iyileşemiyorumda burnum sürekli akıyor ve sürekli hastayım.

sadece ve sadece akşam yatmadan önce kullanıyorum.
  • killerbee  (31.12.12 09:58:43 ~ 10:04:02)
mafediyor burnu. kısa süreli bile kullanmıyorum ben artık. (bkz: sinüs rinse kit)

  • tormentorius  (31.12.12 10:09:30)
az önce sinüs rinse kit başlığına bakarken, 1 arkadaşın yazdığı şeyi denedim

1 bardak ılık suya 1 silme çay kaşığı tuz, yarım çay kaşığı karbonat ve 1 enjektör, çok daha iyi hissediyorum 5 dakka önceye göre kendimi.
  • killerbee  (31.12.12 11:48:53 ~ 11:49:53)
inanılmaz güzel açıyor burnu. eskisinden daha açık oluyor. ama bir günde bile tekrar sıkmak istiyorum sürekli ben, aşırı bağımlılık yapıyor, o yüzden başlamıyorum

  • roket adam  (31.12.12 14:23:37)