Analar bacılar bir bakın! CANDY nin nesini seviyordunuz?

Yuzlerce cizgi film izlemis hatta hala seyreden bir kardesiniz olarak, CANDY Gibi cizi filmlerin nesini sevdiginizi anlayamiyorum. Surekli konusma, konusma da konusma. Aksiyon yok. vurdu kırdı yok. ortam da ayni habire. Hatun bir o erkege fingirdiyor, bir baskasina ( eminim opmuyordur da hicbirini). Ata biniyor. Ayyyyy diye bağırıyor arada bir bu kadar?

Yahu bunu izlenilir kılan nedir analarım, bacılarım, nenelerim. ( Aranızda bekar ve yas < 30 varsa bana özelden mesaj atabilir)

şu an olsa izlemem ama zamanında izledik işte... "sobakasu nande ki-ni-şi na-i-va" deyu deyu dolandık etrafta. hayat ağacı, yalan rüzgarı, cesur ve güzel'i neden izledik? şimdi öldürseler izlemeyiz ama zamanında izledik... bu da onların anime versiyonuydu nir nevi. artı evcil rakunu vardı hatunun, izliyorduk işte;)

  • late viper  (29.12.12 21:50:01 ~ 21:50:28)
candy dediğimiz heidi miydi neydi la. candy sihir yapan mıydı

  • bir kac yazar once  (29.12.12 21:53:21)
çok güzeldi zamanında çok izlerdim ve severdim. çünkü o şeker kız kendi idi. şimdi winx ne ise o zaman için candy de o idi.

  • kakao  (29.12.12 21:53:36)
Yahu ama neden?

Tsubasa futbol oldugu icin
Ari maya hayvanlar oldugu icin
Susam sokagi kuklalar oldugu icin
Voltron robot savaşları icin
Thundercats kedi insanlarin dövüşleri icin
Denver dinozor ve kaykayli artis cocuk icin

Ama CANDY , hayat ağacı, yalan rüzgar, cesur ve guzelı ??? Fingirdedigi icin?

8-10 yaslarindasin ne fingirdemesi gölgelerin gücü adına ?, adres verin hepinizin sacını cekip kaçıcam !
  • gadanallah  (29.12.12 22:01:24)
olmayan saçımı mı çekecen hacı?

gölgelerin gücü olsun, voltron olsun bunlar daha eski. yayınlanma sıraları ve saatleri farklı. candy'yi kanal d'de tam haber öncesi saatte izlerdik. şu an o saatte akasya duağı ya da arka sokaklar tekrarları dönüyor olmalı ve deli gibi izlenmekte. CANDY de öyleydi işte evde izlenirdi, biz de izlerdik. yok ben içerde başka şey izleyeyim, yok nette takılayım gibi seçenek yoktu. tek televizyon, internet diye bir şey yok, evde ne izlenirse onu izliyorsun işte.
  • late viper  (29.12.12 22:27:32 ~ 22:29:35)
ona bakarsan sailor moon ki yıllarca yayınlanmıştır ve nerdeyse her bölümü izlemişimdir, binbir fingirdeşme ve sevgililik hayalleri, kızların platonik aşklarıyla vs geçer, arada vurdu kırdı olur ama hayatlarındaki konu hep erkekler ve aşklarıdır. hatta lezbiyen ilişki vardır, neptün ve uranus arasında, hatta bu nedenle uranusu başta erkek zannederler ve ona aşık olurlar. çok sonra kız olduğu anlaşılır kendisinin. soracığıma bir dönem magic knight rayearth yayınlanıyordu ve sürekli hoplayam memeler totolar ekrandaydı anime şeklinde. kendi bunların yanında anaokulu seviyesinde...

örnekler
www.neorayearth.net
geek-life.com
www.google.com
  • kediebesi  (30.12.12 00:13:21)