diş ağrısı

3 tane agrı kesici ictim gene banamısın demedi. en azından bu gece uyumamı sağlayacak bişey söyleyin ey ahali. ne yapayım bu dişe.

apranax aradım bulamadım. 2 tane minoset plus mı ne ondan. 1 tanede drajeli gibi bişey. yok çatlıyor sanki ağzımın ici.

  • fakir nightboy  (27.12.12 01:17:21)
rakı yok mu rakı. pamukla rakı bas.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (27.12.12 01:18:13)
rakıyı bulsam basmam icerim onun kafası uyutur zaten de yok işte. la sanki 4 kişi ortak baraka kuruyor agzıma o nasıl sızlamak.

  • fakir nightboy  (27.12.12 01:19:08)
bir majezik bir de bi-profenid ikilisini aynı anda yuttun mu yarım saat içinde ağrı geçer. ancak daha etkili ve kolay bir yöntem olan karanfil yağı ile de geçirebilirsin ağrıyı. karanfil yağını aktarlarda ve krem cilt ürünleri satan yerlerde bulabilirsin.

ben en sonunda canıma tak edince gittim sinirlerini aldırdım (kanal tedavisi) ve dolgu yaptırdım çürüğe. o acıyı iyi bilirim, ayaklarıma kadar vururdu.
  • guest  (27.12.12 01:22:41)
çok ağrı kesici içmişsiniz gerçi ne kadar sürede içtiğiniz belli değil ama bunun üstüne daha fazla ağrı kesici içmeyin bence. içtiklerinizin de etken maddesi paracetamol diş ağrısında çok da etkili değildirler.

başka ağrı kesiciniz varsa 1 tane alın ama çok da bir şansınız yok, bu geceyi atlatmaya bakın.

geçmiş olsun
  • kobretti  (27.12.12 01:23:50)
apronox ford cok iyi geliyordu ama koca yurtta -evet yurtta kalıyorum- bir tane bulamadım. neyse en son bi soguk su şoku yapıp beynim henüz bunu atlatamamışken uyumayı planlıyorum. saolun varolun

  • fakir nightboy  (27.12.12 01:25:42)
@free

bu üç ağrı kesiciden 1-2 saat önce arvelez içmiştim zaten şimdi hatırladım.

en son majezik buldum biraz önce onu ictikten sonra geçti gibi ağrı.

saolun
  • fakir nightboy  (27.12.12 01:39:55)
ağrı kesicileri boşa içmişsin, hatta ağrıyı da boşa çekmişsin.

git en yakın acile, yapacaklar ufak bir iğne, sonra böyle leyla gibi uyuyacaksın anında.
  • desdinova  (27.12.12 02:42:55)
- ağrıyan dişin üzerine tuz koymak diş ağrısını bir miktar da olsa azaltır.

- defne yaprağı sirke ile kaynatılıp, gargara halinde kullanılırsa faydası görülür.

- sarımsak ezilerek ağrıyan dişin etrafı sarımsakla ovulursa ağrı hafifler.

- bir bardak kaynar suya, bir tatlı kaşığı ada çayı konulur. 20 dakika bekletilip ılık halde gargara yapılırsa fayda sağlar.

- nane iyice kıyılır, suda bir kaç gün bekletilir. ağrıyan ve çürük dişlerin etrafına bir miktar pamukla konulursa ağrı geçer.

- bir bardak suya birkaç damla karanfil esansı konulup bu suyla ağız çalkalanırsa ağrı azalır.

-maydanoz ezilir ağrıyan dişe sürülürse ağrı azalır."
  • solo  (27.12.12 04:00:03)