Apartmandaki eleman kapımda hakaret etti Yardım !

merhabalar, 1 saat evvel 4.katta oturan öküz bodrum kattaki daireme indi. kapımın yanında depo gibi bir yer var apartman boşluğu orası kilitli. geldi okuz kapıyı çekip kırdı (oranın anahtarı bendeydi )

daha noluo demeye kalmadan ; buraları işgal ettiniz bende mal koyucam bosaltın burayı işgalciler demeye basladı yanında da karı vardı oda konustu bıraz ben cok bısı demedım.

yukarı cıktı bu sefer ust komsuya bagıra bagıra sıkayet edıyor benı..
Bunlar hırsız işgalci yerlerı ısgal edıyorlar falan bı ton hakaret (ust komsu takmadı).

sonuc olarak ben polısı aradım 30 dk'da geldi.. noldu falan dedi; anlattım durumu.. Darp varmı dedi .. yok dedim .. bunun üstüne darp olsa direk alırdım bu durumda bişi yapamam tarzında bır konusma yaptı.

Bende polise ; o bana vursa ben onu yaşatmazdım diyip ruhsatlı silahımı gösterdim.Silah var belimde vururdum o ibneyı onu mu bekliceksiniz dedim bende..

Önce Biraz sustu sonrasında işe kayıtlarda var tekrar bişi olursa arayın direk alırız dedi..

sımdı bu orospu cocugu tekrar gelırse ne yapmalıyım boyle atarlı atarlı konusuyor. hakaret edıyor kufur edıyım mı bende

Haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum poliste bişi yapmıyor bana vurmasını beklıyor resmen. Bu boktan adalet sıstemını anlamadım. Adam kapıma dayanıyor ustume yurumeye calısıyor polis bişi demiyor

Nikinin hakkını ver, kır ağzını burnunu.

  • nickini vermek istemeyen uye  (26.12.12 18:53:52 ~ 18:54:06)
"olum bak çok deli adama çatıyosun, inan şu an senin ağzını burnunu kırmam ama hayatına öyle bir musallat olurum ki sadece sen değil, çevrendeki tüm insanlar illallah edersiniz. şimdi ya beni öldür ya da siktir git, bi daha da karşıma çıkma" de... rolünü güzel yaparsan seni gerçek bir psikopat sanıp tırsabilir.

  • ruhibirbanyo  (26.12.12 18:56:21)
Sorun yaşamak istemediğini ve polis çağırıp durumu anlattığını söyle. Sakin sakin konuşursa dinleyebileceğinizi söyleyin.

  • gündüz m  (26.12.12 18:58:48)
sakin ol sana hakaret ettiğini ispat et yanında şahit olsun mümkünse bir kaç tane sonra git savcılığa şikayet et. ceza almasını sağla ordanda patlat bi hukuk davası gelsin paralar. ama dediklerimi unutma. mutlaka şahidin olsun. sakın sen bişi söyleme tahrik etme. savcı yada hakim ileride "siz komsusunuz gelin barışın" der sakın kabul etme. sonuna kadar git hatta ceza davasını kazanınca avukat tut parasını alacağın tazminattan ödersin

  • infernalcadre  (26.12.12 19:01:19)
bencede ya adami biraz korkut seni piskopat sansin; amk cocuku girerim bitarfina siktimin ayisi felan biraz filim yap bence... üstüne gelirse mutlaka Nikinin hakini ver dal adama

  • samiabi19  (26.12.12 19:27:33)
duyuruya eklemeler yaptım arkadaslar.

Haklıyken haksız duruma dusme olayı olsun ıstemıyorum yoksa o dakıkada verırımdım cevabını hantal öküz benım kılıma zarar veremez yürek yemiş buraya gelmiş hesabı :)
  • Bodyguard-cBs  (26.12.12 19:28:55)