Geçmeyen bilek ağrısı

Geçtiğimiz ay, eve körkütük sarhoş döndüğüm bir gecenin sabahında bileğim ağrıyarak uyandım, üstüne yattım herhalde diye düşündüm, ancak o ağrı geçmedi. sonra arkadaşlara sordum, sen o gün tökezledin, bi yerlere tutundun filan dediler. sanırım o anlardan birinde ben feci zorladım bileği.

az önce şınav çekeyim dedim, üçüncüyü çekemedim bilek yüzünden, normalde bir şey yok fakat yüklenince sancı saplanıyor. kırılmış olsa duramazdım heralde :) ne olmuştur ki?

(doktora git demeyin, elbet gideceğim daha da geçmezse, ne olduğuna dair bir fikri olanlar görüşlerini belirtirse sevinirim. el bileğim bu arada)

İncitmişsinizdir, şöyle diğer elinizle sıcak su ve sabun karışımı kullanıp yavaş yavaş sıvazlayın. Hafiften serte doğru sıkmalarınızın şiddetini arttırarak güzelce ovalayın. Daha sonra elastik sargılardan birini kemik açısıyla sarıp bu gece uyuyun. Yarın da sızı devam ederse doktora görünürsünüz.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (17.12.12 18:25:38)
Karpal tunnel sendromu reyız

  • dragnel  (17.12.12 18:26:26)
eklemeyi unuttum eğer tahminim doğru ise operasyon olmadan o ağrı geçmez . Yine de korkacak birşey değil

  • dragnel  (17.12.12 18:28:44)
@dragnel, belirtilerine baktım, pek uymuyor bana abi o, yalnızca zorladığım zaman giren bir ağrı var bende, karpal tünel için parmak uyuşması, avuç için yanması, gece şiddetli ağrı filan diyor. teşekkür ederim fikrin için, doktora götürtecek sanırım...

  • ruhibirbanyo  (17.12.12 18:32:11)
bir film çektirmekten zarar gelmez. Benzer bir durum arkadaşımda oldu filmde birşey çıkmadı sonra da kendiliğinden geçti.

  • dragnel  (17.12.12 19:25:18)