yapılık

öyle bi looser oldum cıktım ki şu üniversitede anlatsam inanmazsınız. bir iki eskiden tanıdığım arkadaş hariç kimse yok yeni. şöyle ki bilgisayar oldu bütün hayatım 6 saat uyuyorum gerisi bilgisisayar basında o kadar bunaldım ki artık. soruya gelirsek napayım la tek başıma yapılcak bişi diyin.

*karabükteyim.
*bilmeyenler için karabük; hiçlik. 1-2 kafemsi mekan. belki bi safranbolu. dandiririk iki sinema ( filmleri hiç sormayın laz tirakula falan var o derece)

öncelikle orda ne işin var? zonguldak bile değil, karabük! çok fena kaşınmışsın. orda hayat geçmez. çağdaş gibi yapsaydın keşke yav. karabük'ten daha iyidir.

  • mula  (15.12.12 19:35:49)
küçük sehir olsun insan gibi okul okuyalım haytalık yapmayalım dedik dedik bak noldu şimdi.

  • fakir nightboy  (15.12.12 19:37:46)
o zaman okuluna derslerine ver kendini sen de madem o amaçla gitmişsin... hatta ileriye taşıyorum, dersten ziyade öğrendiklerinin ilerisini araştır belki bir icatla bir keşifle karşımıza çıkarsın.

  • neseranni  (15.12.12 19:41:58 ~ 19:42:26)
okuyup adam ol ve iyi yerlere gel. bu sürede sevgili falan yap işte...

  • ermanen  (15.12.12 19:43:03 ~ 19:44:05)
gitar. hem tek başına yapabilirsin hem de sosyal cevreyi genisletir ;)

  • perkele  (15.12.12 19:44:54)
iş aramak uzun iş. her yer dağ bayır birbirinden ayrık yan yana en fazla 4 dükkan var hepsi dönerci.
hazırlıktayım henüz ve az cok ingilizce biliyorum calısak bişey yok. en son işte verbling'e voscreen'a verdim kendimi onlarda baydı.
gitar mı. ağzıma bidonla vur daha iyi.
  • fakir nightboy  (15.12.12 19:48:37)
ted.com
otur izle. kendini çok çeşitli konularda geliştirebilirsin.

mesleki olarak kendini geliştir.

ders çalış.
  • goldentitan  (15.12.12 19:50:05)
spora başla..kas yap

  • roth  (15.12.12 20:00:18)