Ikili Duy Fiş/Priz

Duy fiş soyle bir sey:
mcdn01.gittigidiyor.net

Ikili duy da şöyle birşey:
www.legendeal.co.il

bana bu ikisinin karışımı lazım. 2 duyu olan fiş.

Nerde bulurum, nasıl ulaşırım? Boyle bir urun goren, duyan var mı?

bir duyu olan fişe ikili duyu bağlarsanız istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. tabi bu kullanım alanına göre faydasız da olabilir.

ayrıca iki duylu fişin üzerinde açma kapama anahtarı olmayacağı için tehlike arz edebilir.
  • islergucler  (15.12.12 18:54:53 ~ 18:56:10)
cok sagol @islergucler. ben de benzer bir mantikla 3lu amerikan prize tekli duy takmayi dusunmustum. O yontem daha ucuz olsa da senin alternatifin daha stabil gibi geldi simdi. en kotu ihtimal ile bu ikisinden birini yapabilirim ama asil ihtiyacim olan tek parca olarak ikili duy fiş.

Bunlardan birkaç tanesini çoklu prize takıp kallavi bir ışık kaynağı yaratmayı planlıyorum. Çoklu prizin açma/kapama anahtarı var.
  • perkele  (15.12.12 19:10:38)
haci yukarda verdigin resimlerin ikisinden de birer tane al. gotune sok. birini digerinin.

  • godless frog  (15.12.12 19:59:19)