turk3 araç çubuğundan nasıl kurtuluruz siliyorum gene çıkıyor

Benim ana sayfam mynet.com, mozilla firefoxta, internet explorer da, opera da ve google chrome de dördünde de açılışta mynet çıkıyor ve hep öyle kalmasını istiyorum ama google chrome de turk 3 araç çubuğu çıkıyor. Siliyorum mynet i tekrar ana sayfam yapıyorum gene turk 3 çıkıyor. Bu iğrençlik, yüzsüzlük reklamlarını yapmak için zorla, emrivaki, metazori, spam şeklinde araç çubuğu ve açılış sayfası oluyorlar, ya ben istemiyorum arkadaş zorla mı, size de bu araç çubuğu musallat oldu mu, nasıl google chrome de turk 3 pisliğinden nasıl kesin kurtulurum.

Homepage Remover herkese tavsiye ederim turk3 gibi pisliklerden kurtulmanın ilacıdır

Google Chrome için Anasayfa Değiştirme
Google Chrome Anasayfa Değiştirme:

1- Öncelikle tarayıcımız Google Chrome'u açıyoruz ve sağ üst tarafta bulunan ingiliz anahtarı simgesine tıkladıktan sonra ayarlar seçeneğini seçiyoruz.

2- Açılan yeni sayfada Başlangıçta bölümü altında Belirli bir sayfa veya sayfaları aç. seçeniğini seçerek, hemen yanında bulunan Sayfaları ayarla'ya tıklıyoruz.

3- Karşımıza yeni gelen sayfada URL'yi girin... yazan kısma başlangıç sayfası olarak ayarlamak istediğimiz sayfayı girmemiz gerekmektedir.

4- Bu bölümde anasayfamız olarak kullanmak istediğiniz internet sitesinin adresini yazarak işlemi bitiriyoruz.

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz. Homepage Remover'ı indirmek için:

İndir641 KB
Homepage Remover

blog.tamindir.com
  • berayrahat  (13.12.12 23:26:09)