Melankolik Anime

Daha önce de sormuştum: www.eksiduyuru.com

İzlemedim bunları daha. Claymore izledim. Güzeldi, sonunda batırdılar. Gördüğüm en kötü sonlardan biriydi, neyse.

Şimdi önümde şu seçenekler var:

The Melancholy of Suzumiya Haruhi --> Posteri itici geldi ama benim lise temalı animelere olan antipatimdendir. High school of the dead de mesela lisede geçmiyormuş ama adamlar postere koyuyor. Onu da izlemedim o yüzden.

Wolf's Rain

Eve no Jikan - bu

NHK i Youkoso - ve bu güzel göründü gözüme.

Son seçenek de geçen sene güncel izlerken nasıl oldu bilmiyorum ama 9. bölümde bıraktığım Guilty Crown'ı baştan izlemek.

Ne yapmalı? Başka anime öneriniz var mı başlıkta belirttiğime uyan?

Edit: Büyük ihtimal eve no jikan izlerim. 6 bölüm, abartısız ama ilgimi çeken bir konu. Daha ne.

Full Metal Alchemist'i de izledim, hakikaten o seri kadar duygu dolu bir seri yoktur.

Evet, izledim onu.

  • 4dr4melech  (30.11.12 16:50:39)
NHK i Youkoso

yakın zamanda izlemiştim.
çok ilginç gelmişti ve beğenmiştim.
  • holy diver  (30.11.12 16:56:14)
izlemediysen;

full metal alchemist

iki versiyonu vardı. ikisini de izle.

**
ekleme: bariz melankolisi yok. bütün olarak hissettirmişti. zaman zaman insanın yüreğini sızlatıyor falan..
  • holy diver  (30.11.12 16:57:13 ~ 16:58:34)
Kino no Tabi.

  • sesee  (30.11.12 17:03:00)
Şindi şöyle:

Eve no Jikan
Kino no Tabi
NHK ni Youkoso

şeklinde yapayım ben sırayla.
  • 4dr4melech  (30.11.12 17:10:27)
www.anime-planet.com

melankolik olmaları tartışılır ancak hepsi kaliteli seriler.
  • cagdassalur  (30.11.12 17:53:00)
Durarara ve steins gate'i izlemiştim. Diğerlerini de gözden geçireyim.

  • 4dr4melech  (30.11.12 17:55:10)