ps2

doğubankta çipli 250 ytl doğru mudur?(pekçok dükkanda) garantili diyorlar. chipli olduğuna göre kutu açılmıştırda sağlam mıdır?

garantili dedikleri sonucta chip garantisi.
misal ben de ps2 kullandigim zamanlarda, chip taktirdiktan itibaren 1 sene chip garantisi vermislerdi, boylelikle o 1 sene boyunca chip in kopya oyunlari gormemesi gibi durumlar oldugunda degistirme sozleri olmus oluyordu.
ama tabi chip takilan aletin sony tarafindan verilen bir garantisi kalmiyor.

fiyat olarak dogrudur, internette cok daha ucuza bile bulunabilir gibi geldi (tabii garantisiz alincaksa ya cok iyi bi makina bulmali ya da tanidik birinden almali), artik baya ucuzladilar.
  • la traviata  (24.12.08 22:35:09)
makine yetkili servis disinda biri tarafindan acildigi anda (user serviceable alanlar haric) firmanin garantisi biter. chip de boyle bi$i, sony'nin garantisi kalmaz. 250 iyi bir fiyat. ben gittigidiyor'dan 180'e buldumdu. sifir dukkan urunleri genelde 380-450 araliginda diyerek huzurdan cekileyim.

  • no avalon  (24.12.08 22:43:53 ~ 22:44:14)
350-370 ytl idi en son. ben 2 sene once yazicioglundan aldim 300 ytl ye ps2, 10 oyuın, 2 kol, 1 memory card ve chipli alet. sorun cikmadi.

  • polifonik osuruk  (24.12.08 22:58:37)
eylül ayında 240 idi fakat doların artmasıyla birlikte fiyatı 300 ytl nin üstüne çıktı. 300 - 320 arası satılıyo.

  • fuskiyenin oglu  (24.12.08 23:43:34)