Ne almalı ?

ipod,tablet, note falan filan. bu tarz teknolojik aletler içinden 2. el almak kaydıyla hangisini alayım.

aradığım özelliklere gelince;

-şarjı uzun gitmeli.
-dizi seyredebileyim ( ekran büyük olmasına gerek yok kaliteli bir görüntüde yeter )
-yeri geldiğinde wi-fi ile internete bağlanabileyim
-3g olayına falan gerek yok.
-şarjı uzun gitsin. he bunu dedik dimi. ama önemli bu yani.

fiyata gelince 300-650 arası bişe var mı böle bildiğiniz duydugunuz ?

ipad

  • periphery  (26.11.12 23:35:07)
ipad+harici batarya

  • meksikali kokain taciri  (27.11.12 00:12:28)
Türkiye'den alacaksan ikinci el bir iPad 2 ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. Yurtdışından alacaksan da Nexus 7 veya iPad Mini önerebilirim sıfır olarak.

  • ahmetcan44  (27.11.12 12:13:51)