Müzik Çalar

5-6 yıldır (sanırım) şu aleti kullanıyorum, tasarımı beni benden alıyor hala o kadar çiziğe rağmen. Bende siyahı var: www.techshout.com

Şimdi bunun hem çalma süresi azaldı bataryanın eskimesinden dolayı, hem 1 gblık hafıza bana zaten 2-3 yıldır yetmiyor hem de ekranlı olması çok iyi olur, gerçi sonuncusu pek dert değil.

Şu ikisini buldum:

www.mp3calar.gen.tr (Türkçe)
reviews.cnet.co.uk (İngilizce, inceleme vidyosu ve anahtarlık veya saat gibi takılabilecek kılıflarıyla resim koymuşlar).

Diğeri: crave.cnet.co.uk

Bunun internette vidyosunu bulamadım, bu daha çekici geldi bana. Hem ilki 2gbken bu 4 gb, ilkine göre daha şık. Bulsam alırım o derece sevdim ama bulamadım. Buna rastlamış olan var mı?

Sizce hangisin alayım ve bunları nereden bulurum? Ya da acaba hiç yenisini almadan telefona 4 gblık hafıza kartı alıp telefondan mı dinlesem? Son zamanlarda böyle yapıyorum diğer kulaklıklarım bozulduğu için ama hafıza 512 mb, çok sınırlı müzik var ve telefon kulaklığımdan da nefret ediyorum (şu boyun arkasından dolandırılanlardan).

Çok almak istiyorsan ikincisini al evet ama bence telefona hafıza kartı alman daha mantıklı bence.

  • Olric  (21.11.12 13:43:06)
Çok almak isteme değil de bi fiyatını öğrensem iyiydi. Yoksa benden cimrisini göremezsin.

  • 4dr4melech  (21.11.12 13:46:39)