Ankara

cuma günü ankaraya gidicem ilk defa. akşam üstüde sakaryaya gecicem. anlayağınız 4-5 saate yakın bi boşlugum var. aştide indim diyelim sonra napıyoruz var mı önerisi olan?

not: kız arkadaşımla beraber olucam. çok uzak yerler olmasın zamanımı otobüslerde geçirmek istemiyorum böyle 30 dakikalık mesafade kızılay falan nerelere gidilir ne yapılır acep ?

kızılay'da da sakarya var. oraya git.

  • hocam fazla egon var mi  (20.11.12 13:29:21)
bu mudur? nasıl giderim ne sekilde giderim ne yapabilirim bunları soruyordum ama?

  • fakir nightboy  (20.11.12 13:32:26)
meşrutiyete ya da tunalıya gidin, oturun biyere takılın işte.

meşrutiyet kızılayda yürüyerek 5 dk, tunalı taksiyle 5 dk.
  • hope ender  (20.11.12 13:35:35)
aştiden ankaraya binip kızılayda inin. 20 dk filan sürer. kızılaydaki duraktan sakarya caddesine çıkan merdivenlerden çıkın. oralarda değişik yerler var. eskiyeni vb. guzeldir. gerçi gunduz vakti nasıl olur bilemedim. ya da ankaraydan tandoğanda inerseniz anıtkabire de gidilebilir. beşevler durağında inerseniz bu sefer 3. cadde var. oralarda da oturup vakit geçirilesi yerler olabilir.

  • exes  (20.11.12 13:36:28)
kiz arkadasin burda mi, birlikte mi geleceksiniz anlamadim ama ben olsam asti'den ankaray (metro iste) ile kizilay'a gider, ordan tunus/tunali tarafina yurur, yol ustunde begendigim guzel bir yerde kahvalti yapardim. segmenler parki'nda falan takilirsiniz, hava guzel zaten. kizilay'da kime sorsaniz tunus tarafina gonderir, ordan duz gidince segmenler zaten.

kizilay'daki sakarya'da bir bok yok, siktir et. ucuz liseli barlari var orda.
  • sendelemeden  (20.11.12 13:37:03)
AŞTİ'de in ankaraya bin kızılaya git. Tavukçu meyhanesine gidin için.

  • lpgli tosbaga  (20.11.12 13:51:12)
SIRF alternatif olsun diye:

www.kultur.gov.tr

www.google.com
  • compadrito  (20.11.12 15:00:51)