şu kitaplardan hangisine başlasam?

eskiden haftada 2 kitap bitiren ben son 4 aydır kitap okumuyorum. şu an grange'dan kurtlar imparatorluğunu okuyorum az kaldı bitecek işte 4 ayda bitirebildim hani. o yüzden bana öyle bir kitap gerekli ki bir solukta okuyayım, angry birds oynamak yerine kitap okuyayım.

not: çok ağır olmaması lazım normalde her türlü okuyabiliyorum ama şu aralar bana gerekli olan o şevki tekrar kazanmam

okumadığım kütüphanemdeki kitaplar;

yusuf atılgan-aylak adam
kafka-dava, dönüşüm
paulo coelho-simyacı, baş kaldıran insan
Canan tan- piraye
Albert camus-yabancı
cemal süreya-sevda sözleri
dino buzzati-tatar çölü
sabahattin ali-içimizdeki şeytan
can yücel- canfeda

yusuf atılgan-aylak adam a başla. cemal süreya sevda sözleri de başucu kitabın olsun. piraye'yi hiç okumasan da olur.

  • neo  (14.11.12 21:33:39)
kafka biraz garip, kötü demiyorum ama uzun süredir okumadıysan sıkabilir. arkaya atmanı tavsiye ederim. aylak adam +1 ayrıca.

  • rubenanyukov  (14.11.12 21:39:57)
Piraye'yi okumayın da ne okursanız okuyun, boşa göz yorgunluğu.

  • buzbebek  (14.11.12 21:41:22)
kafka-dönüşüm, hem uzun da değil su gibi akar geçer.

  • kenobi  (14.11.12 21:44:39)
yabancı

  • abuzittin  (14.11.12 21:44:55)
ne okumayacağını söyleyeyim: kafka. o şevki kaybedersin.

ben de senin gibi bi kitabı aylarca bitiremeyenlerdenim, ama simyacı oldukça akıcıydı, hemen bitirdim. onu okuyabilirsin. hem ince de.
  • black sabahat  (14.11.12 21:46:36)
dava, yabanci, donusum. bence bu sirayla bu ucu super gider.

  • sendelemeden  (14.11.12 21:49:14)
en başta kafkanın dönüşümünü okumak zorundasın! sonra ne istersen oku.

  • kediebesi  (14.11.12 21:51:10)
kesinlikle sabahattin ali-içimizdeki şeytan
zaten başladın mı bitirirsin tek seferde...ben uzun bir otobüs yolculuğunda okumaya başlamıştım,arada molaya bile çıkmadım =)

  • bana da bu yakisir  (14.11.12 21:51:15)
tatar çölü

  • raif_efendi  (14.11.12 22:15:00)
dönüşüm +1.

  • unalub  (14.11.12 22:54:14)
Pirayeyi salla.

Önceden okumadıysan Sİmyacı ile başla
  • efrasiyab87  (15.11.12 00:38:01)