League of Legends

Nasıl bilirsiniz? Dotada mh problemi vardı, lagabuse diye bir şey çıktı bu sefer mh kullananlar azaldı ama daha kötü oldu. Her oyun bi ipnede mh oluyor geri kalan kimsede olmuyor. E böylesi daha kötü tabi. Biri bana kısaca anlatabilir mi LoL'un mantığını?

MH yok EU West te oynuyorum gayet keyif alıyorum tek sorun mal dolu olması. Belki ranked games de farklıdır durum ama henüz level 23. Ranked games sistemi güzel aslında 30 olana kadar herşeyi öğreniyorsunuz
Ben sevdim özellikle son zamanlarda abartı şekilde oynuyorum gerçi dota 2 geldi onu zorluyorum şimdi ama daha yükleyemedim =)

  • croswell  (09.11.12 18:45:18)
honu salla lol ya da dota 2 ikisini de yükle bi bak.hepsi dota 1 klonu zaten dota 2 yi geliştirenler dotayı yapan grup.lol tamamen klonlama ama güçlü bi komünite.

oyun olarak ikisini de oynadım ama dotaya alışık olduğum için lol'e ısınamadım.dota 2 henüz hala beta.dediğim gibi bi yükle bi bak.hangisi hoş gelirse ona alış.ikisinden birine alışınca zaten diğerini yadırgıyorsun.
  • aşksız prens  (09.11.12 18:49:52)
Dota 2yi sevmedim. Arayüzü çok kötü geldi.

  • 4dr4m3lekh  (09.11.12 19:38:06)