alpay erdem

sözlüğe yazar olmuş.

bi bu eksikti, zaten sevmiyorum herifi. her yazdığı günlerce konuşulur şimdi.

evet, fikirler?

sevmiyorsan yazdıklarını okumayacaksın kanka. sevgiler.

  • xenophobic  (07.11.12 21:22:10)
nesini sevmiyosun? çizimleri komik bence.

  • aeroflot  (07.11.12 21:47:52)
o degil de uykusuz'u düzenli takip etmezken ehemeh kadar bu uzunlukta yani güler geçerdim. uykusuz'u kacırmamaya basladıktan soora bu ne la hep aynı kaset dönüyo hissi yaratıyor, arada baya arada ilginç bilgiler var ama kurtarmıyor maalesef. Bi de şu lanet olasıca az-ünlü muhabbeti bitsin, o iyice iğrenç.
Bence sözlükte cok prim yapmaz.

  • heyamo  (07.11.12 21:49:37)
@heyamo, inşallah.. yüzde yüz katılıyorum sana.

  • hope ender  (07.11.12 21:51:00)
Cok sallanacağını sanmıyorum ya. Uykusuzda bile sonuçta genelde okunmayan bir köşe yazıyor.

  • montreal  (07.11.12 21:54:42)
donuzla reyiz?

  • golgem var iyi ki golgem var  (07.11.12 22:15:57)
Sözlükteki Alpay Erdem olmayan herkesi çok seviyoruz denemeyeceğine göre bir sorun yok. Tanımadığımız biri de yazar olabilir, entrilerini beğenirsek memnun oluruz, beğenmezsek eksileriz olur biter. sorun yok bence. (tabii ki benim de fikrimi sorsalar direkt dışarı atacağım 30-40 kişi var da konu o değil).

  • firez  (07.11.12 22:15:58)