Yazilimlarin cok sik update olmasi/yeni versiyonu cikmasi

Bazi yazilimlar cok sIk update oluyor ya da yazilimlarin cok sIk yeni versiyonu cikiyor. Neden boyle, ne degisiyor ki bu kadar? Ozellikle CCleaner icin soruyorum neredeyse her hafta guncelliyorlar utanmadan.

neden bilmiyorum ama "update icin uyar, otomatik update et" gibisinden bi secenek yok mu prg'in icinde, onu kaldir.. hadi antivirus, internet security gibi prg'larin sik guncellenmesi mantikli da, ccleaner icin bilemedim..

  • katafalk  (15.12.08 15:38:37)
Evet antivirusu dusunemedim bir an, o normal tabi. Iste CCleaner'i cozemedim ama, update'i kaldiririm kaldirmasina da sanki update etmeyince bir eksiklik hissediyorum, ruyalarimda update ettigimi goruyorum falan..

  • ermanen  (15.12.08 15:42:11 ~ 15:42:36)
şımarıklık. başka bişey deil.

  • 386 dx  (15.12.08 15:42:28)
sitesinde yazabilir şu update'te şunları ekledik çıkardık falan diye.

  • sanal uyku  (15.12.08 15:55:02)
hee.. o zaman ermanen uzgunum ama update hastaligi'na yakalanmissin.. tedavisi zor bir hastaliktir, terapi isini gorebilir.. :p

  • katafalk  (15.12.08 15:55:12)
baslangic icin mottonuz su olabilir: because newer is not always better

  • ainothia  (15.12.08 16:20:21)