Sevgilinin saçı

Bir tutam saçını istedim. Hani bir tutam keserler, verirler saklarsınız ya. Onun için. Çok seviyorum saçlarını, bayılıyorum hatta. Neyse. 10 ay önce istedim. Arada iki kere bahsini tekrar açtım. "Vereceğim" dedi her seferinde. İşte fırsat olmamış, kesip bok etmek istemiyormuş vs.

Bugğn kuaföre gidip kestirdi baya bir. Ben de herhalde kestireceği için alır bir tutam, verir bana diyordum. Fırsat olmamış, kuaför bir anda çat çat kesmiş. (Yemedim yani, salak değilim.)

Niye vermiyor sizce? Değer vermemekle mi alakalı? Umursamamakla mı? Nedir yani?

genelde karşı tarafın isteklerini pek önemsemeyen, rahat biri değilse, sadece bu konuda böyle davranıyorsa saçma buluyor olabilir.

  • blatta hiberna  (05.11.12 19:17:50)
büyü yaptırmandan filan korkuyor olabilir.

  • isildur  (05.11.12 19:18:28)
isteğini saçma buluyordur, yüzüne vurmak istemiyordur.

  • aklınabişeygelmez  (05.11.12 19:18:37)
çok film izlemişse bütün kızlardan saç biriktirdiğini düşünüyor olabilir.
:)

  • goldentitan  (05.11.12 19:19:35)
belki uyuşturucu kullanıyordur ve test yaptırıp öğrenmenden korkuyordur

  • secilmis uye  (05.11.12 19:23:16)
Bahane uydurmuş resmen. Bir tutam kesmek demek gidip en öndeki saçı zort diye dibinden kesip vermek değil zaten. Arka tarafın altlarından biraz kesse yeterdi o. Önemsememiş. Saçlarını sevdiğinizi biliyorsa, çok hoşuna gitmesi lazım aksine.

  • saatgeceninonikisi  (05.11.12 19:23:53)
bence umursamamzlıktan bı tutam kesip vermek için kuafr bıle sart değil hemen kes ver.ayrıca bence çok tatlı bi istek.. arkadasın dedıgı gıbı buyuden korkuyoda olabılır

  • mantarliborek  (05.11.12 19:28:21)
@blatta hiberna: saçma bulması bir ihtimal evet. ben söylediğimde gayet sevinmişti halbuki. iyi yalan söylüyor demek...

@isildur: eheh. ona zarar vermek isteyeceğim son şey, bunu biliyor. bir de bu tarz bir şey düşünmüş olabileceğini sanmıyorum...

@aklınabişeygelmez: ilk cevabım sizin için de geçerli.

@goldentitan: :) sanmıyorum...

@secilmis uye: çok uçuk :/

@saatgeceninonikisi: kesinlikle katılıyorum. önemsememiş.

@mantarlıbörek: haklısınız.
  • taso  (05.11.12 19:36:32 ~ 19:37:09)
ne kadar tatlı bir istek yahu :) ne varmış bir tutamcıktan geçiştirmiş gibime geldi :)

  • mandy moore  (05.11.12 19:37:41)
kesinlikle büyü korkusu.

  • heyamo  (05.11.12 19:42:25)
tabi ki saçma buluyordur, kız yine efendiymiş seni terketmedigine sukret. azıcık dik durun ya. erkeksiniz olm siz. ne bu tavırlar.

  • kirkbir  (05.11.12 20:24:05)
bir tutam saçla ne büyüler yaptırılır.

  • monkey  (05.11.12 20:30:26)
@mondey moore: isteğm umursanmamış çok net ortada.

@heyamo: ya o inanır mı bilmiyorum da ben inanmıyorum böyle şeylere. o da inanmaz.

@kırkbir: beni tanımadığınız için bu cümlenizdeki yanlışları açıklamaya gerek görmüyorum bile.

@monkey: açıkladım.
  • taso  (05.11.12 21:01:04)
belki de sadece "al bak sana saçımı getirdim" demek ona saçma geldiği için getirmemiştir. senin istedğin değildir belki onun için saçma olan. aşık adam yapar :)

  • letheavendangered  (05.11.12 22:37:25)
makasla karşısına dikil veriyor musun yoksa ben mi keseyim diye bağır! :p

bence de sevimli bi istek. arkadaş bu nasıl kombinasyon ya böyle adamlar umursamaz kızlarla, öküz gibi adamlar aşkından ölen kadınlarla filan. niye ulan:/
  • yassa leyn  (07.11.12 00:06:46)
ben vermiştim saçımdan 2 ayrı kişiye. şimdi ulen acaba hangisi büyü yaptırdı da böyle bahtım çöktü bi anda diyorum. vermesin bence de.

  • exist is pretty  (07.11.12 01:04:20)