küçük parayla minicik yatırım?

bana burs çıktı -kitap bursu- ben öyle 100 maksimum 200 falan beklerken 700 lira dediler şu an dünyanın en zengin insanıymışım gibi geliyo. bi de daha önceden okul kazandım diye takılan bi çeyreğim var. şimdi ben o 700 liranın maksimum 300ünü bi kenara koyucam zaten. naapsam ya bi yol gösterin hacılar

eğer 5-6 sene dokunmam diyorsan altın al. çok bir karın olmaz ama en mantıklısı o

  • ihaleli batak  (05.11.12 18:09:55)
zaten eğer altın alırsam çok elzem durumlar harici bozdurmam öylece durur o. mantıklı mı ki ya bilemedim. azcık param oldu bu kadar kafayı yediysem bi kenara atıyim diye of bi de param olsa naparım ola.

  • golgem var iyi ki golgem var  (05.11.12 18:12:12)
www.eksiduyuru.com

bu sorulara verdigim cevaplar isine yarar.
  • compadrito  (05.11.12 18:19:09)