ilaç şişesi boş çıktı.

sevgili sözlük havarisi,
yaklaşık 10 gün önce eczaneden bir ilaç satın aldım. eve gittiğimde ilacı içmek için kutudan çıkardığımda şişede pamuktan başka bişey yoktu. 30 tane olması gereken ilaç şişesi pamukla doldurulmuştu. şişeyi açmadan sakladım. ilacı üreten firmayı aradım. açıkçası pek sallamadılar. mağduriyetimin giderilmesini istedim. bekleyin , size döneceğiz dediler. hala bekliyorum. sizce haklarım neler. mağduriyetimi nasıl giderebilirim.
saygılar

eczaneye gitsen?

  • arayici oynarim  (03.11.12 08:45:35)
eczacı ne yapabilir ki?

  • arboga nehrinin kiyisinda uyuyan adam  (03.11.12 08:51:48)
Sorunun Eczaneden kaynaklandığını düşünüyorum,mesela benim eczacım kullmaktan vazgeçtiğim ve hiç açmadığım ilaçları geri alıyor benden. Ama artniyetli olsam içinden bir kaç hap tırtıklarım bana güvendiği için farketmeyebilir. Muhtemelen bu gibi bir durum sözkonusu. Yada ilaç deposunda bi durumlar dönmüştür. İlacı üreten firmanın bilgisi yoktur muhtemelen. Sen bunu eczacınla çözecen hacı. Git değiştirsin ilacı.

  • old possum  (03.11.12 09:03:05)
tüketici mahkemeleri var oraya başvurabilirsiniz

  • sirena  (03.11.12 09:49:05)
üretimden kaynaklanan bir hata olma olasılığı yüksek. İlk defa görülmüş bir olay değil. eczaneye durumu belirtin. onlar yenisiyle değiştirirler. bu arada ilaç ne?

  • FT5  (03.11.12 10:34:53)
eczacına git ilk önce. eczacın tanıdığın güvendiğin biriyse olay ya depodan ya da üreten firmadan kaynaklanıyordur. zaten eczacının tavrından da anlayabilirsin. bu durumun peşini bırakma sakın ama. zaten eczacının tavrından da anlarsın, o da yardım eder araştırmana.

  • hokkabazz  (03.11.12 12:54:58)