oduncu gömleği

iyi geceler duyurunun pek öyle çıplak gezmeyen, mümkün mertebe giyinen insanları,

90'ların sevilen kıyafetlerinden kalın, pamuklu oduncu gömleği arıyorum. marka/mağaza önerirseniz çok mutlu olurum.

not: bahsettiğim sıradan ekose gömlekler değil. %100 cotton kalın sıcacık tutacak gömleklerden bahsediyorum. kaşındıracak falan hani. bildiğin kalın böyle.

yahu yok artık üretmiyorlar. ben de aramıştım, resmen yok. ankarada oturuyosan tunalıda bi ikinci elci var 90ların kıyafetlrini falan satıyomuş belki orada olur.

  • mlky lvn  (29.10.12 22:56:33)
bende bi tane var ama vermem.

artık bulunmuyo diye biliyorum, izmirde imitasyonlarını zor bulmuştum, onlar da çöpe gittiler 1 ay sonra. bulursan bana da haber ver.
  • naw man fuck that  (29.10.12 23:18:53)
gömlekler çok güzellerdi ben de aradım şimdi sen sorunca buldum şöyle ama bi işine yaramicak muhtemelen :)

www.directindustry.com

bi de quicksilverda vardı sanki diye hatırlıyorum.

bi forumda da bi adam şöyle yazmış
"Bende gömlek hastası biri olarak oduncu gömleklerine bayılırım.Markalar ise : levis,lee wrangler,zara,pull&bear,bershka,jack&jones,mavi,quicksilver kullanıyorum.Bunların dışında buralarda bulmanız çok zor olan Abercrombie,hollister,american eagle,aeropostale gibi markalarda cok iyi gömlekler yapıyor."
  • nıç  (29.10.12 23:20:31)
Geçen sene koton dan almıştım 39.90 na :D

  • amonaki  (29.10.12 23:28:23)
istanbul / kadıköy

galeri yusuf. kadıköy de rıhtımın oradaki starbucks varya hani , heh onun yanından yukarı çıkan bir yol var. hani yolun üstünde mephisto , iş bankası yayınları , penguen kitabevi vs var.galeri yusuf , o yolun sonunda solda. tam aradığın tarzda kalın , sıcacık tutan , harbici oduncu gömlekleri var. kırmızı , yeşil , mavi , kahverengi ekoseli olaraktan.

ya da

kadıköy çarşısına gideceksin , oradaki askeri malzeme satan tükkanlara bakacaksın. ama buradakilerin fiyatları galeri yusuf a göre biraz daha pahalıdır.
  • solskjaer  (29.10.12 23:35:40)
mango'dan aldıydım ben geçen.

  • imfhh  (30.10.12 00:08:51)
bak bakalım burda geçen sene satan markalar ve fıyatları var belkı yardımcı olur=)
www.dijimecmua.com

  • amonaki  (30.10.12 00:20:03)
columbia'da var.

  • periphery  (30.10.12 00:41:12)
daha geçen hafta sonu hemen her mağazada gördüm.ltb,colin's,koton gibi her yerde bulananların da bile var.ltb senin istediğin tarzda üretmiyo sanırım fakat colin'sde tam aradığını gördüm.

  • iste bu ironi  (30.10.12 01:07:03)