Yabancı arkadaşa park yeri gerek iki haftalığına.

Arkadaşlar,

Ukrayna'dan bir arkadaşım (kendisi şu an romanya'da) istanbul'a gelecek ayın 26'sında. iki haftalığına aracını bir yere park etmesi gerek. bahcesi vs olan kimse varsa yardımcı olabilir mi?

seneler önce kendisi ve bir arkadaşı daha Gölcük Depremi sonrasında yardımcı olmuş ve sonrasında konya'da soyulmuşlardı.

Dear friends i have a friend from Ukraine, he will be in istanbul at 26.10. 2012. he needs a parking place for his car for 2 weeks. can anyone offer help for him?

he and another friend has helped a lot after Golcuk Earthquake and was robbed after that at Konya.

web page / web sayfası: www.karabin.org
Facebook sayfası: this is his facebook page: www.facebook.com

kişisel profili/ and this is his personal profile: www.facebook.com

his phone number/ telefon numarası: +380964053810

ps: biliyorum çok acil değil ama mümkünse üstte durmasını rica ediyoruz.

tuzla tarafları olur ise yardımcı olabilirim.

  • borschtang  (24.10.12 16:36:51)
pendikten uçağa binecek zaten. iletişim bilgilerinizi mesajla bildirseniz ben ona iletsem?

  • cevab veremedi  (24.10.12 16:48:07)