Dil kursu

İngilizce'yi intermediate'dan professional'a getirmek için istanbul da gidilebilecek en iyi ingilizce kursu neresi acaba ? Konuşma pratiğine önem vermesi de şartlar arasında.

ben zamanında english time'a gitmiştim. bayağı faydasını gördüm. upper-intermediate olarak seviyemi ölçtüler, çıkarken advanced mezunu oldum.

ama şimdilerde çok bozmuş diyorlar, benim gittiğim sene 2005miydi neydi. tey tey tey, 8 sene olacak nerdeyse...
  • loveinaflipbook  (18.10.12 16:47:01)
işte bende öyle duydum. english time'ı tavsiye etmediler de, belki bir şubesi iyidir belki başka bir kurs vardır çok iyi. bildiğiniz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

  • yagmur ciseliyor  (18.10.12 16:52:56)
o zaman ek bilgi olarak vereyim; bakırköy şubesine gitmiştim. hocalarım da, öyle denk gelmiş olabilir, ama hepsi hakkaten çok iyiydi.

aslında önemli olan da hoca galiba, hoca bazında araştırabilirsen hangi kurs olduğu da çok önemli olmaz bence.
  • loveinaflipbook  (18.10.12 16:55:15)
dil öyle intermediate filan diye sacma kriterlerle ölcülmez insanlar arasinda.

hele pratik diyosan ben prof. ingilizce konusuyorum belgem var dersen gülerler adama.

ya da intermediyitim ben dersen keza gülerler bildigin.

olay ingilizceyi ilerletmek. bunun icin kesinlikle illa bi kursa ihtiyacin da yok. bahsettigin gibi orta dereceli biliyosan kendin bunu mükemmellestirebilirsin rahatca.

istek lazim bunun icin ama, otutup kitap okumak, seyretmek, dinlemek lazim.
  • serabetan  (18.10.12 16:58:09)
zaten kimseye oyum , buyum demicem. ingilizcemde tüm yazışmaları anlayacak kadar ve normal konuşacak kadar var. şirket dil kursumu karşlıyor ve ben yabancı firmada iyi yerlere gelebilmek için dinlemek, okumanın yanı sıra kursa gidip bu işi profesyonelleştirecek, hem de master için toefl sınavını geçecek bir seviyeye gelmeyi planlıyorum. dinlemekle, izlemekle bir yere kadar, iki saat finansal planlamalar, şirket yönetimi hakkında konuşmak biraz uç noktalar gibi geliyor. sonuçta anlatmaya çalıştığım aslında çok ileri seviye olmak.

  • yagmur ciseliyor  (18.10.12 21:16:51)
bornova olsa güvenle english culture derim ama sen yine de bir istanbuldaki şubelerine soruştur

  • beni 1 sen anladin sen de yanlis anladin  (18.10.12 22:04:54)