herbalife ne ayak?

herife selam verdim peşimi bırakmıyor. eski bi arkadaş illa al iç kullan falan dedi. ben zayıfım dedim kilo da aldırır dedi. seni de distribütör yapalım falan dedi. sen kimi distribütör yapıyosun lan diyesim geldi.

1- bu saadet zinciri titancılar falan bitmemiştiydi?

2- herbalif ın zararları nelerdir?

1. bitmedilerde hep ürün filan degisiyo.

yanliz bi ek bilgi olsun.
yani herbal life ürünleri nasildir bilemiyorum ama avon, tupperware gibi sirketlerde distribütör olup sadece o ucuz cantalari alanlar oluyo. gidip distribütör kaydi yaptirip yilda 1-2 kere ucuza alisveris yapmis oluyorsunuz ama ürünleri kendinize aliyorsunuz.

herbal life i bilmedigimden söyledim belki ise yarar seyler vardir.

ama satmakla filan ugrasmayin yazik zamana filan.
  • serabetan  (15.10.12 12:37:16)
beni bir kere kandırdılar iiş görüşmesi adı altında. tam bir saadet zinciri o kadar diyeyim sana. herbalife iki ayaktan oluşuyor. bir cidden ürünleri satmak. bu avondan farksız bişi. diğer ayağı da saadet zinciri. ne kadar adam götürürsen o kadar para alıyorsun. çevrende tiksinilen bir adam olmak istemiosan uzak dur.

  • ayiadam  (15.10.12 12:44:33)
sözlükte yeterince entry var bununla ilgili.

  • 9kuyruklukedi  (15.10.12 12:47:01)
seni getiren adam, sen sattıkça senin üzerinden para kazanıyor.

Herkesin illa bir tanıdıgı vardır (ki bence yalan)
O kadar çok üyesi olur ki bunun, kendisi hiç satış yapmadan ayda 4000 fln kazanır.

Yani olay bu, herkes birbirini kazıklayıp, kimsenin içinden kaçamayacagı, umut ederek kendini kandıracagın bir sistem.
  • cruseo  (15.10.12 12:47:29)
abi kilo ile ilgili problemin varsa kullan, aldırır da verdirir de ama iş olayını sakın gireyim deme ebeni tersten görürsün.

  • gercekten mukemmel bir insan  (15.10.12 16:26:18)