Ankara'da yaşayanlar, yanaşın bakayım. :)

durup durmadığını merak ettiğim mekanlar var, bilgisi olan beni de bilgilendirse ya. :)

1- Limanlı Bahçe, (27 sokaktaydı burası, Y. Bahçelievler'de.)
2- El paso'lar
3- Diwaj
4- Sır
5- Hobi ve Hobi Akademi
6- Azeri Turşucu
7- Beer Stop (3. Cadde ile 6. cadde'nin kesişimine yakın küçücük bir dükkandı)
8- Çağdaş Tekel (3. Cadde'de ptt'nin çaprazındaydı)
9- Ardıç diye hatırladığım, Yüksel ile Konur'un kesişiminde 4. kattaki kitapevi/kafe karışımı yer.
10-Bosna Hersek Caddesi üzerindeki Doğu Karadenizliler Kıraathanesi
11- Ulaştırma Bakanlığının bahçesinde Bilkent Durağı/DSI tarafındaki ağaç süsü verilmiş baz istasyonu
12- 4. cadde mado yanındaki sokakta pisi pisi deyince her seferinde koşarak gelen salak şişko kedi.
13- barkod bar,
14- nedjima
15- yolcu (duruyordur bu kesin ama kim bilir nereye taşınmıştır, en son ssk'daydı, yok yok ssk'dan çıkmıştı.

ehe, öyle işte. (bir de öyle penceresinden ya da ne bileyim yolda yürürken, bahçeli, anıttepe, gençlik caddesi, beşevler, emek taraflarının (nasıl olursa olsun) fotoğrafını çekip benle paylaşacak olan olursa çok çok mut'lanırım.

hehe..

yandex haritalar işe yarayabilir evet. ama yandex çektikten sonra kapanan yerler varsa ne olacak?

nasıl bilgilendirebilirsin?

buraya bildiğin ettiğin varsa duruyor/kapandı yazarak.
  • cevab veremedi  (10.10.12 17:40:23)
bildiklerimi yazayım;

1- duruyor
2- duruyor
6- duruyor
7- duruyor
10- duruyor
11- ibretlik ve duruyor
14- duruyor
15- hangi yolcu onu bilemedim. sakarya girişinde vardı ama taşındı birisi.
  • noolmus ki babam  (10.10.12 17:46:43)
@noolmus ki babam: tesekkur ederim. yolcu bir taneydi aslinda, paso gezdi durdu. en son kenan ve baris isletiyordu galiba.

  • cevab veremedi  (10.10.12 17:50:05)
metal mekanı olan yolcuyu diyorsan artık durmuyor. sakaryada çiçekçilerin orda türkü bar olan yolcu var. onu diosan duruyo.

  • ayiadam  (10.10.12 18:07:40)
5-duruyor
13-duruyor

  • jacque  (10.10.12 18:19:58)
1-2 duruyor
3 ben de bir sene önce mi ne gördüm en son. Yerinde duruyordu valla.
13-14 duruyor
15- Yolcu taşındı. Ulan nasıl tarif etsek. Metropol sinemasının oralarda bi yerde şu an yanlış hatırlamıyorsam.
  • terelelli  (10.10.12 19:15:49)
9 da duruyor

  • sirkelimon  (12.10.12 18:11:37)