etiket tarzı sticker hede

iyi geceler duyurunun kırtasiyecileri ve sarf malzemecileri,

benim derdim şudur ki, üzerine birkaç kelime yazıp oraya buraya yapıştırabileceğim yapışkanlı kağıt etiket gibi sticker hede arıyorum. post-it gibi kocaman ve arkasının bir kısmı yapışkanlı, bir kısmı yapışkansız gibi değil de; sırtının tamamı yapışkanlı ve farzımisal bir kitabın sırtına yapıştırınca düşmeyecek gibi, isim yazılacak yapışkanlı kağıtlardan düşünün. sağ elinizin işaret parmağıyla solunuzu işaret edin bi, hah o büyüklükte bişiler işte mesela. nereden bulabilirim? hiçbir yerde bulamadım böyle bişi.

sizi seviyorum, kalbi de o yüzden koydum. teşekkürler...

Sarf malzemesi satan dükkanlarda, "yazıcı için sticker" derseniz verirler..
Sayfa sayfa ve boy boy olur genelde.. Kutulu olarak satılır 50-60 sayfa falan..

  • quaker  (09.10.12 00:53:56)
etiket yazısının yanında :D

  • cevab veremedi  (09.10.12 01:01:47)
okumadım ama, etikete gönül verdin herhalde. başlığı gönül işlerinde açtığına göre. etikete kanma yeğen, özünü sev sevdiceğinin. (buradakiler komple ramiz dayı, komple gönül adamı)

  • based on a true story  (09.10.12 08:30:38)