bu sorum kadınlara veya kadın ruhundan anlayanlara

bir kadın için seviştiği erkeğin statü olarak yüksek bir yerde olmasının diğer tüm değişkenleri bir tarafa bırakırsak zevk anlamında bir etkisi olur mu?şöyle düşünelim büyük iskender'in bir tek yumurta ikizi olsun.bu adam sıradan ve vasat bir insan olsun.büyük iskender ve bu adam 10 ayrı kadınla sevişsinler.kadınların sırf büyük iskenderle seviştiklerinden dolayı daha fazla zevk almaları diye bir durum söz konusu olabilir mi?

kesinlikle olacaktır. statülü insanlarla konuşurken azcık tahrik olanı bile varken :)

  • herbivor  (08.10.12 17:26:40)
elde edilmesi zor,talibi çok diye nitelendirilen biriyle yatmak cinsel manada bi haz sağlamasada ego açısından ayrı bi hazdır. ama buda zevki mutlaka etkiler

  • berginyonbaenre  (08.10.12 17:29:29)
bence çok küçük bir etkisi vardır. şöyle ki sevişme önce "büyük iskender'le sevişicem ben yaaaa" diye bir heyecan patlaması olabilir. bunun da sevişmeye bir etkisi olur. ama büyük bir değişiklik olmaz diye tahmin ediyorum.

  • mlky lvn  (08.10.12 17:32:06)
elde edilmesi zor olan şeylere sahip olan biriyle yatmanın afrodizyak bi etkisi olduğunu düşünüyorum.çünkü kadının gözünde 'farklı' biri oluyosun.

mesela alt sınıftan bi adamla normalde yatmayacak bi kız o çocuk mesela valinin oğlu olduğu için veya zengin popüler bir sanayicinin oğlu olduğu için alt sınıftan olması ya da yaşının küçük olmasını sorun etmeyecektir.
  • error522  (08.10.12 17:36:47)
tabiki olur. birincisi kadın kendinden üstün gördüğü birisiyle seviştiği için zaten egosu tavan yapar. ego demek kadınlar için hayatın anlamı demek zaten. güzel soru bu arada.

  • eyyorlamam bu gadar  (08.10.12 17:39:55)
şımartılmış çocuklardan daha fazla haz alabilmek?
şımartılma da değil tek başına, işkenceli şımartılma aynı zamanda.

bir düzlemde, ego kalkanı oluşmamış olana herhalde haz verebilir.
başka bir düzlemde statü-düşkünü, ezik, sonradan görme burjuva-özentilerinin salyalarını akıtabilir.

ama üzgünüm, bu vadide öyle bir haz arttırıcı faktör yok.

-#6
  • fauxhumanitas  (08.10.12 18:06:06 ~ 18:06:41)
şu bilimsel bir fikir verebilir goo.gl

  • yapacakbirseyyok  (08.10.12 18:11:41)
kadınları anlamak mümkün değildir sadece anladık sanarız

  • hadibeoradan  (08.10.12 18:40:42)
olmaz, kadınla sevişme noktasına kadar gelen erkek için artık statünün çok önemi yoktur. adam eşiği geçmiştir. o adamın ten uyumu ve yataktaki performansı önemlidir. insanlar sevişirken o kadar derin düşünemezler.

ancak sevişme bittikten sonra o kadının erkeğe bağlanma olasılığı büyük oranda artar.

kadınlar erkeği seçerken sahip oldukları kadar sahip olabilme ihtimallerine de bakarlar. yani tek faktör para ve statü değil. para veya statüye sahip olabilecek zeka, yetenek, karizma varsa neredeyse o statüye sahipmiş kadar çekici olur.

yani büyük iskenderin tek yumurta ikizi fiziksel olarak aynı olsa da verdiğin örnekte karakter olarak alt seviyede olduğu için eş örnek olarak kıyaslanamazlar.

bu arada büyük iskender gay değil miydi ?
  • orpheus  (08.10.12 18:48:11 ~ 18:52:06)
orpheus +1. cok buyuk bir onemi yok. yani soyle diyeyim, cok statulu cirkin bir erkektense, yoldan gecen guzel erkek. ama ikisi de ayni fiziksel cekicilikte ise statu ustune bir seyler katabilir. o da belki. o da cok az

  • leyla3  (08.10.12 19:45:27)