converse bot numarası

merhabalarr... geçen seneden beri gözümün kaldığı bir bot var, normalde 39 numara alıyorum converse ayakkabıları, botu da 39 mu alsam yoksa kalın çorap filan düşünüp 40 mı alsam? karar veremedim. bi fikir verin?

bot da şu:

www.trendyol.com

edit: ayaklarım taraklı denen cinsten, geniş biraz. converseler bazen küçük parmağımı haşat edebiliyor alışana kadar.

isi garantiye al.
bi 39, bi 40 al. ikisi de gelsin, olmayani geri iade edebilirsin, hem gonderirken kargo parasi odemez, hem de parani geri alirsin. :)

  • uyku semesi  (08.10.12 16:18:07)
39 alın, ben bir keresinde yarım numara büyük aldım, pişman oldum.

  • 9kuyruklukedi  (08.10.12 16:20:50)
@uyku semesi, ikisini alacak limitim yok ya :)

@9kuyurklukedi, işte ayaklarım dengesiz, ayakta çalışıyorum 3 gün, şişebiliyor filan. adidas'tan botum da 39 olmasına rağmen ayakkabının bir yeri rahatısz etmişti 40 almıştım ayaklarım içinde yüzüyor. ince çorapla giyersem rahat edemiyorum çok. ama converse hani bağcıklı filan sıkarım ederim diye düşündüm öyle olursa.
  • dasher  (08.10.12 16:26:54)
büyük numarayı içine konacak silikon taban ya da keçe gibi birşeyle yarım numaraya kadar küçültebilirsin. kalın çorap faktörünü de ekleyince 40 al bence

  • kedili madam  (08.10.12 16:55:36)
40 aldım gitti. baktım çok büyük geri gönderirim artık :)

  • dasher  (08.10.12 17:38:52)
ben 40 sipariş verdim sanıyorum, meğer 39 vermişim? gelsin bakalım. olmadı geri göndericem artık olan kargoya vermiş olduğum 5tl'ye olacak hahaha yahu nasıl 39 seçerim 40 diye onu anlayamadım ya!

  • dasher  (10.10.12 04:12:27)