Ultrabook vs. Macbook

Bilgisayar kurtlarına bir danışasım var.
Şöyle bir indirim olmuş gold bilgisayarda:

www.gold.com.tr

Şimdi bu fiyat baya iyi göründü bana. Ancak bu alet autocadli, photoshoplu bir de belki ufak tefek 3d modellemeli performans gereksinimlerini karşılayabilir mi sizce? Karşılayamazsa da bu kullanım şekli için ne civarda bir macbook almak gerekir? Çok pahalı olmayan model önerileriniz de olursa sevinirim. Ha bir de "tabi ki biraz daha para biriktirip bi macbook al çünkü şu sebeplerle.." filan da diyebilirsiniz. Fikirlere açığım. dankeşön.

bence bu cok cok iyi bi ürün.

al gitsin. macbook gereksiz pahali.
  • serabetan  (08.10.12 11:01:11)
Macbook aldığında Apple 2-3 yıl sonra yeni işletim sistemi çıkardığında yüklü olan sisteme desteğini kesecektir. Yeni işletim sistemine yükseltmeni isteyecek ama o da donanımı eskisi kadar verimli kullanamayacak. Apple ürünleri böyle...

Git Ultrabook al, Microsoft Windows 7'ye 2020'ye kadar destek vereceğini açıkladı.

support.microsoft.com
  • metal revolution  (08.10.12 11:04:35 ~ 12:14:11)
bizde 4 yillik arkadasta 6 yillik macbook pro var, gayet firmware update'i olsun yeni os'u olsun geliyor.

  • fdegir  (08.10.12 14:55:16)
bence i7 işlemcili bir üst modeli tercih edebilirsin.

  • mesopotamian  (08.10.12 16:29:55)
Daha ucuzu var, fazla ödemeye gerek yok;

www.darty.com.tr
  • ahmetcan44  (08.10.12 18:35:57)