Sizce benden hoşlanıyor mu?

Geçen gün iş yerimin bulunduğu semtte uzun süredir kesiştiğim bir kızdan telefonunu istedim. Ancak vermeyeceğini söyledi. Daha sonra ben bir şekilde bunun face'ini buldum, ekledim. O da kabul etti. Ancak hiçbir şey yazmıyordu. Ama ben sürekli muhabbet açıcı şeyler söylüyordum. En son "Sana vereceğime çalıya çırpıya sürterim" dedi. Ben de bu söylediğinin çok onur kırıcı olduğunu ve insanca söylediği takdirde bir daha onu rahatsız etmeyeceğimi söyledim. Biraz durumuma üzüldü sanki. Öyle demek istemedim falan dedi. Şimdi arada selam verince alıyor filan.. Sizce benden hoşlanıyor mudur?

o kızdan uzaklaşman gerektiğini sen de biliyorsun, di mi? ben tiksindim kızdan kurduğu cümle yüzünden, senin gözün nasıl bağlandıysa artık hala "hoşlanıyor mu?" diyorsun. bırak hoşlanmasın yea.

ek: ha bir de trollediğini düşünüyorum.
  • devilred  (08.10.12 02:47:20 ~ 03:01:14)
ağır laf hacı, gerçek dediyse kaç..

  • anonimyususer  (08.10.12 02:47:41)
kız sana vereceğine çalıya sürteceğini açık ve net şekilde beyan etmiş bence.
doğal şeylerden hoşlanıyor. çalı çırpı gibi.

  • godless frog  (08.10.12 02:48:51)
Telefonunu istediğimde de "Defol ya" demişti ama hoşlanıyorum kızdan, düşünmeden edemiyorum :/

  • Kafkaslı  (08.10.12 02:49:57)
ahahahahahha inanılmaz, sürreal deneyimler için ikiye basınız.

mükemmel bir hikaye.

hayır, hoşlanmıyor elbette.
  • fauxhumanitas  (08.10.12 02:50:32)
evet yaşar geliyür geliyür ve mükkemmel bir atlayış.

  • tabanzabonanza  (08.10.12 02:55:04)
ibretlik bir hikaye kardeş. sanırım böyle şeyler yazıp duran manyaklara ders verme çabasında falansın. neyse ben kızın gönlü var derim. biraz daha zorla, az kalmış.

  • i ve been mistreated  (08.10.12 02:57:55 ~ 02:58:31)
bence insanlar güzel kafalı olabiliyor. takmamak lazım. bira?

  • ermanen  (08.10.12 02:58:33)
Ne yapmamı önerirsiniz bu noktadan sonra? Gucci'den çanta almayı düşünüyorum kendisine hediye olarak. Gerçi gucci'yi taşıyabilecek endama ve kaliteye sahip değil ama olsun.

  • Kafkaslı  (08.10.12 03:00:02)
1-hoşlanmıyor
2-g.tünü fazla kaldırmışsın, egosu tavan yapmış.
3-karaktersizliğini bu kadar belli eden birisine nasıl hala ilgi duyuyorsun anlamıyorum.
4-selam verince alması senden hoşlandığı için değil sana acıdığı için. seni piç sanmıştı ama sen efendi birisi çıkınca söylediğine pişman oldu, keşke başka türlü söyleseydim dedi.

edit: tabi bizler o lafı neden söylediğini bilmiyoruz tam olarak. eğer sen söylettiysen, yani konuyu cinselliğe getirdiysen bir şey diyemem. ama ortada böyle bir durum yokken bunu sana söylediyse eğer gerçekten karaktersizmiş, kezbanın daniskasıymış.

edit2: oha lan bide hadiye mi alıcan bunun gibisine. kusura bakma ama kardeş hakediyosun bazı şeyleri.
  • eyyorlamam bu gadar  (08.10.12 03:00:14 ~ 03:01:04)
@eyyorlamam bu gadar bu tip kızlar pahalı hediyelerden, paradan vs. çok hoşlanır. Biraz ilgi duysun diye alıcam. Çakma alırdım normalde dikkatimi çekti her şeyin çakmasını kullanıyo zavallı varoş kızı ama olsun.

  • Kafkaslı  (08.10.12 03:12:17)
agent provocateur'den güzel bir iç çamaşırı al kıza.

  • orpheus  (08.10.12 03:13:11)
yapman gerekeni söylüyorum, ne yap ne et kızı tavla, kendine aşık et. kız sana versin, bir güzel sik. sarılıp uyuyun. sabah ondan erken uyan ve sessizce kalk, dışardan bulduğun bir çalı süpürgesini kendi yerine kızın yanına yatır. ucuna da bir not bırak; "bir de bunu dene, beğenmezsen tekrar bana gel." mission completed.

  • robin crusoe  (08.10.12 03:21:24 ~ 03:21:50)
isterse çalı çırpıyla önsevişme yapabileceğinizi söyleyin, ona küçük sürprizler yapın, arkasından sessizce gidip korkutun ve geceleri camına taş atın.

bence hayatının kadınını bulmuşsun arkadaşım sakın kaybetme onu.
  • jir  (08.10.12 03:23:01)
hoşlanıyor.

  • yalnux  (08.10.12 03:23:05)
kızın durumu da zor şimdi. ya oduna verecek, ya çalıya çırpıya sürtecek. odun atik, odun kararlı ama bir o kadar da ısrarcı. lakin çalı öyle mi? çalı cool, çalı vakur. peşinde kuyruk olmuyor avının gelmesini bekliyor çalı.

çalı - 1.05 beraberlik - 1.80 odun - 10.0
  • sprinter tosbaga  (08.10.12 03:25:01)
Zorlarsan olacak.

  • Adram3lekh_  (08.10.12 07:28:42)
kezban detected. kaç.

  • usercan  (08.10.12 09:26:21)
senden hoşlandığını nasıl düşünebilirsin oha bu neyin kafası?
sana ağır laf koymuş ben olsam selam falan vermem üstelik de haline acıyıp sana selam verdiğinin bile farkındasın. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

  • neira  (08.10.12 09:40:19)
Akasya Durağı senaryo yazım ekibiyle mi yazdın bunu ?

  • rastgele bir gun  (08.10.12 10:18:46)
hocam sende düz yazı ve hikaye oluşturma yeteneği yok. kusura bakma.

  • vaktiyle iyi biriydi  (08.10.12 11:05:58)
okumadım ama, o çalıya sürtmeden git sen münasebete gir çalı çırpıylan. hem nispet olur zilliye..

  • based on a true story  (08.10.12 11:46:06)
görüşüm:sen efendi falan değilsin salaksın ilk önce tamam kız kevaşe olabilir sen de enayisin.

sorunun cevabı:hoşlanmıyor.

@robin crusoe dediğini yapabiliceksen yap.

düzeltme: hatta sen fakesin , trolsün.
  • chiko06  (08.10.12 13:03:49 ~ 13:04:36)
ben olsam o kızı döverdim ne demek lan o laf ağır bir laf kibarca reddet bahane bul kırmadan sana gaz vermek gibi olmasın ama.

  • zastavam76  (08.10.12 17:16:26)
muhabbetiniz ne yöndeydi de kız böle bi cevap verdi merak ettim doğrusu... kıza çanta alsan kafanda paralıycakmış gibi geldi bana verdii tepkilerden... vazgeçmeyi bi denesen iyi olur... ama diosan ki illa çok seviyorum o zaman psikolojinden de şüphe ederim sanırım...

  • kızılşeytan  (08.10.12 22:57:35)
@kızılşeytan kafayı yedin galiba orjinal gucci çantayı sana alsam kapımda köle olursun, çantayı niye kafama yiyormuşum?

  • Kafkaslı  (08.10.12 23:00:55)
sazan.avi

  • teknolojininsonharikası  (09.10.12 21:05:56)