kurtlar vadisi pusudaki bu karakterler diziden nasıl çıktı bilenler var mı?

dizinin kötü taraflarından biri dizideki bazı oyuncuların diziden akıbetlerinin belli olmadan çıkarılması bu kişiler öldü mü tatile mi gitti nasıl çıktı dizide anlatılmıyor tabii bizler gerçeği biliyoruz gerçek hayatta bu oyuncular ya yönetmen istemediğinden ya kendileri istemediğinden diziden ayrılıyorlar ama izleyiceye yapılan saygısızlık şu gürkan uygun memati yi oynuyordu diziden ayrılmak istedi vurularak öldü ha bir de not bu adam diziden ayrılmak istemese asla memati karakteri dizide öldürülmezdi sonuçta memati nin diziden nasıl ayrıldığını biliyoruz vurulup ölerek peki bu karakterler diziden nasıl ayrıldı bilen var mı

deve tuncay kantarcı Osman Wöber

lale zara gülçin çakır

deli hikmet erdem güney

namık kemal yiğittürk memduh ağa

neco mehmet fikret hazarbeyoğlu

payidar tüfekçioğlu ibrahim velid

ceren olcayto ibrahim velidin kızı perihan velid

bildiklerimi yazayım;

deli hikmet: çıkmadı diziden, devam.
neco: onun kellesini polat kılıçla kesti.
  • nate fisher  (04.10.12 02:15:55)
@nate fisher

neco ölmedi, tıpkı deli hikmet ve memduh ağa hariç diğer yazılı karakterlerin akibetinin belli olmadığı gibi o'nun da akibeti belli değil.

@berayrahat

orada yazdığın isimlerden deli hikmet diziye hala devam etmekte. memduh ağa'yı ise öz kızı öldürmüştü. geri kalanların hepsi senaryodan ölüm kalım yazılmadan bir anda çıkarıldı tabiri caizse toz olup uçuruldular.

bir de tilki andrei vardı polat'ın adamlarını tek tek öldürdü çok sağlam bir karakterdi, baktılar polat'ın üstüne çıkıyor karizması, o'nu da diziden akibeti belirsiz bir şekilde çıkardılar.
  • guest  (04.10.12 02:25:16 ~ 02:28:11)