Lensle ilgili

Bu lenslerden birine sık sık bir haller oluyor. Puslu göstermeye başlıyor, ışığı dumanımsı şekilde yayıyor felan. Bazen daha bulanıkken bazen sadece puslu gösteriyor. İki görüntü arasında fark olunca da çileden çıkıyorum inanılmaz rahatsız edici. Gerçi hiç çıkarıp solüsyona bulamayı denemedim. Öyle geçer herhalde ama çıkarıp takması çok zahmetli be. Napmalı? Öyle yapınca geçer mi? Sizde de oluyor mu?

çıkar, solüsyona batır, olmadı eline al solüsyonla temizle hafifçe ovalayarak.

  • amele spor  (30.09.12 00:16:08)
bende de oluyor, ben de çıkarıp temizlemeye üşeniyorum ama temizleyince de geçiyor :)

  • flexin  (30.09.12 00:16:33)
çıkarıp avuç içinde parmak ve solüsyonla ovmak lazım.sonra solüsyona yatırın, yarın sabah da ovalayıp takın, tertemiz olur o.

  • pinking of you  (30.09.12 00:19:51)
suni göz yaşı kullanabilirsin

  • si13el  (30.09.12 00:19:59)
hazır gece oldu, yarın da pazar.
yatmadan solüsyona koyun ikisini de, sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra takın.
sabaha kadar yumuşayıp cillop gibi olurlar.
  • 9kuyruklukedi  (30.09.12 00:20:30)
gözünü kendin yaşartabiliyorsan bunu dene. (esneyerek vs.) göz yaşı gözün doğal solüsyonudur. hemen kapta temizlik yapamazsan acil önlem bu olsun.

muhafaza kabını temiz tut. yıkayıp ovalasan da kabın kirlenmişse yine eski haline döner.

hiçbirşey yaramıyorsa lensi at çünkü doğal yapısı bozulmuştur.
  • sozlukte bulunmayan kelime  (30.09.12 00:28:20)
Daha dün taktım yahu. Aylık lens bunlar 3 aya kadar gider benim unutma ve üşenme streaklerimle.

  • Adram3lech  (30.09.12 00:30:10)
Solüsyonunu değiştir. Ne kullanıyorsun şu an? Biotrue veya Solo care aqua kullan geçer.

  • Messerach  (30.09.12 15:54:06)