Paris'te Kalacak Yer Sorunsalı

Merhabalar,

19 Ocak'ta Paris'e gidiyorum, ancak kalacak yer hala bulabilmiş değilim. Daha önce gitmiş arkadaşların önerdikleri yerler var mı?

Fiyat olayı biraz önemli. Gayet 10 kişilik odada yatabilirim, tahminimce metro ağı şehirde gelişmiş olduğu için illa aşırı merkezi bir yer de aramıyorum.

Şimdiden teşekkürler!

10 kişilik odada yatabilirim dediniz diye diyorum, couchsurfing.org'u deneyebilirsiniz. (daha önce duymadıysanız, çok kısaca, dünyanın dört bir yanından üyelerin evinde kaldığınız bir olay bu.) kafa dengi birilerini denk getirebilirseniz gayet eğlenceli bir şeye dönüşüyor.

  • idyl  (28.09.12 23:32:34)
smart place paris. hostel güzel. çevresi felaket. kadın iseniz bir kez daha düşünün ama bununla birlikte gare du nord a ve barbes rochechouart metro ıstasyonuna yurume mesafesınde. bır ön sokagında bır kac hostel daha vardı adlarını unuttum. bulunca yazacagım.

  • kırmızıkaşekaban  (28.09.12 23:35:50)
paris hilton

  • apc  (28.09.12 23:36:25)
  • goldentitan  (28.09.12 23:37:35)
hostels.com sana yeterince bilgi verir

  • smhylmzr  (28.09.12 23:39:19)
www.aijparis.com

temiz, ucuz, merkezi.
  • chavezding  (29.09.12 00:04:31)
güney banliyölerden malakoff'ta hotel musset var. güzel bi yer. metroya uzak değil, merkeze 20 dk falan metroyla. biz iki kişilik odada gecesi 24'e mi ne kalmıştık.

  • i ve been mistreated  (29.09.12 00:26:10)