cübbeli ahmet hoca

bugün mahkemesi var.

bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz?

objectif olarak yazacağınız yorumları merak ediyorum.

cemaatin kurbanlarından birisi oldugunu düşünüyorum.

  • smoothcriminal  (21.09.12 14:44:09)
başka bir hoca hakkında erkek erkege ilişki iddiası vardı cübbelinin
iftira atana da atarlar

  • seyyar satıcı  (21.09.12 14:47:11)
benim dergahci birkac arkadas var. kendisine buyuk saygi gosteriyor. bu arkadaslar vaktinde psikopat, issiz-gucsuz takimiydi. simdi ise kendi hallerinde takiliyor. ayriyeten bizim peder icerdeyken kogustaki genclerin cogunun saygili, efendi ve dindar olduklarindan bahseder dururdu(ahmet hocanin yolundaymislar). bunun disinda tribun kovalayan aylaklarin bir kismi da onun yolunda kendilerine ceki duzen verdi. sirf onlari hizada tuttugu icin bile kendisine saygi duyuyorum.

  • mayeskuel  (21.09.12 14:47:50)
zamanında depremde ölen doğmamış bebekler için öldü iyi oldu, kafir olacaklardı zati gibi bişeyler demişti. böyle bir adam işte.

  • geberix  (21.09.12 14:48:57)
@geberix
çok sevip saydığımdan ya da bildiğimden değil kendisini ancak hürriyet, milliyet gibi element uydurmaya meyilli gazeteler gibi birşeyler demişti diye yazarsanız (ki kulaktan dolma bilgi yazmanın sıknıtı yok) sonra da "böyle bir adam işte" derseniz yuh derim.. az bir araştırın yahu ve bunları adamın ağzından dinleyin cımbızlandığını gerçekte neler söylediğini.
bence fatih altaylı ve murat bardakçı ile yaptığı programı bir arayıp bulun eminim ki farklı düşüneceksiniz olacaksınız..
  • mchslmdnc  (21.09.12 15:57:03 ~ 15:58:06)
habertürkteki katıldığı programları izledim. tv de verdiği bilgiler ile objektif ve dini iyi anlatan bir insan. onun dışındaki ön yargılara katılmıyorum. cemaatle sorunu olduğu için başına komplolar gelmiş olabilir.

  • yetkili birine benzeyen abi  (21.09.12 16:15:28)
kod adı "derin damar" olan, cemaatin uzantılarının yaptığından kendimce eminim.

öyle bir şey düşünün ki 3 hakim 5 savcı var, her şaibeli dosya onlara geliyor. 10-15 kişilik polis memurları var nedense her "sonradan laf atılan" kişileri onlar yakalıyor. kadro hiç değişmiyor.

en güçlü olduğunu sandığın anda yaparmışsın en büyük hatayı. son 1 yıldır yapmadıkları hata kalmadı. şimdi güç savaşları var. bildiğin game of thrones var. o yüzden doğu karıştı. çok anlatırım da dost sohbetinde ancak anlattıklarımdan bir şey çıkarabilirsiniz çünkü hala "tehlikeliler".
  • erobur  (21.09.12 16:18:02)
@mchslmdnc senin hocan umrumda bile değil dostum. memlekette onca unterrated adam varken bu herifin yalakalığını yapamam.

  • geberix  (21.09.12 18:12:38)
@geberix
Kusura bakmayın ben okuduğunu anlayan biri sanmıştım, en azından saptirmayan..

  • mchslmdnc  (21.09.12 19:11:14)
@mchslmdnc senin gibi adamlar muhsin yazıcıoğlu'nu da sevdi. kör ölür badem gözlü olur hesabı. ne yaptı dersen verecek cevabı yok tabi. isterse haksız yere yargılansın yine umrumda değil.

  • geberix  (21.09.12 20:25:12)