evde ingilizce

merhabalar arkadaşlar. sorunum ingilizce öğrenmeyi isteyip de nereden başlayacağını bilmemek. bu konu hakkında bir şey bilmiyorum ve sorunlarımı üstünkörü anlatmak istiyorum anlayışınız için teşekkür ederim.
ingilizce hazırlık sınıfı okumadım. kurslara gitmedim, gitmek de istemiyorum. evimde oturup bu işi çözmek istiyorum. öneriniz nedir?
yani internet siteleri olur, hikaye, gazete, dergi olur,alıştırma kitapları ya da bunun gibi şeyler olur bildiğiniz ne varsa yardım etmenizi istiyorum.
teşekkürlerimi iletirim.

livemocha.com bu siteyi şiddetle öneriyorum. Hem İngilizce ders dinliyor, alıştırmaları çözüyor, pratik yapıyorsunuz, hem de dilerseniz sitedeki online kişilerle İngilizce konuşabiliyorsunuz.

  • mortingensitrayzee  (20.09.12 18:34:00)
(bkz: ingilizce kelime ezberleme yolları/@compadrito)

bi de bana e-mail adresini yollarsan, sana gramerle ilgili iki Excel dosyasi yollayayim.
  • compadrito  (20.09.12 18:43:25 ~ 18:44:05)
Grammer Kitabı olarak önerim:
ww.azargrammar.com/materials/index.html

Okuyarak ingilizceyi geliştirmek için: "Reader at work" serisi
ww.pegem.net/kitabevi/1469-Reader-at-Work-1-kitabi.aspx

Listening için BBC 6 minutes( bilgisayara download et)
ww.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/sixminute/

Kelime öğrenmek için(orta seviye için):
ww.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=79611

Bilgisayar programı olarak :
ww.tellmemore.com/#&panel1-1
ww.rosettastone.eu/

KPDS-ÜDS İÇİN :
ww.uzmaningilizce.com/

Özel ders veya detaylı bilgilendirme için:
myasinpak@gmail.com
  • neyookki  (23.09.12 17:32:22 ~ 17:33:41)
Konu zaman aşımına uğramadıysa,

A.J.Hoge , Effortless English ,
Oxford Practice Grammar
Kpds , ÜDS için
www.maksimumkitap.com
  • zivanadan cikmis balik  (01.01.13 21:18:07)