Protein Tozu ?

merhabalar arkadaşlar evde düzenli çalışıyorum tüm kaslarım parçalı,

67 kg - 180 cm

kaslarımı yağlanmadan büyütecek ve bana 4-5 kilo aldıracak protein tozu önerir misiniz fiyatı kesinlikle öenmli değil sadece kaliteli olsun yeter teşekkürler

ultimate whey den memnunum ben ama gainer değil sonuçta ama marka olarak diğer ürünlerine bir bak derim + alacağın kiloları bu şekilde takviye olarak değil de tam tahıl-posalı kaliteli karbonhidratlarla ve az yağlı protein içeren gıdalarla sağlarsan daha iyi olur bence

  • candanag  (19.09.12 01:48:16 ~ 01:53:42)
genelde 2.4 kg urunler, 4-5 kiloyu sirf bunlardan almayi dusunuyorsan 7-8kg tuketmen gerek.

daha evvel ultimate nutrition kullandim, pahaliydi oldukca. simdi gaspari var elimde, fena degil. ikisi arasinda cok fark hissettigimi soyleyemem.

piyasada en kaliteli tozlardan birisi weider. fiyatlari bir miktar tuzlu. hatta bayagi tuzlu. 900 gr'i cogu markanin 2kg'liklarin fiyatina.

pahali olmasiyla kaliteyi bir tutan bir guruh oldugunu da ekleyeyim. sirf protein tozune yuklenmek yerine gidalari ona gore secmek, bunu sadece adi gibi bir katki olarak gormek en mantikli davranis.
  • entrapmen  (19.09.12 02:04:09)
çok paran varsa weider cfm gold whey
ortaysa weider premium whey
eh işte ise bsn-6
bunlar etkisi kanıtlanmış , protein tozunu hakkını veren ürünler
gerisi sana kalmış
  • opeth  (19.09.12 04:23:16)