Laptop USB Port

Arkadaslar Acer 5532 laptop sahibiyim. Elim bir kaza sonucu 2 usb portumda pert oldu. Laptoplarda USB portlar bildigim kadariyla anakart uzerinde. Bakirkoy bolgesinde birkac bilgisayarciya sordugumda 200tl civarinda fiyat cektiler. 3-4 sene once 300 dolara aldigim coktan kulusture cikmis alet icin 200tl vermek fazla geliyor. Baska yollardan USB port elde etme sansim var midir? Yok ise Istanbul`da ucuza yaptirabilecegim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

çeşitli yerlerden fiyat alın. ne yahu 200 lira, insafsızlara bak. en fazla 5 dolarlık şey için ayıptır.

  • excomzkko  (18.09.12 23:08:41)
pcmcia slotu üzerinden usb kartlar var. bilgisayarın yeniyse pcmcia express de olabilir. bir araştırın

www.google.com.tr
  • efruz  (18.09.12 23:12:35)
benim aletin de şarj soketi gitmişti öyle 100 kaada zor yaptırdım şişlide insafsızlara. ama adam harbiden açıyor uğraşıyor epey, paranın önemli kısmı işçiliğe gidiyor yani. ha çok mu tabii ki çok lan.

  • isildur  (18.09.12 23:19:32)
pcmcia slot ne yazik ki yok. arastirdim onu. Sd card slot, VGA slot, ve LAN portu mevcut. Laptop teknik servis vs. gibi mahalle arasi yerlerin de bi standardi yok ne yazik ki. Aletin icini acarim, bakarim, cozemessem bile 50 kagidini alirim diyo bi cogu servis parasi adi altinda.

  • ozzyninpambukgotu  (18.09.12 23:58:14)